eliptik bisiklet

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve fit_f tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fit_f

fit_f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar herkese, evime eliptik bisikleti aldım ve sizlerden yardım istiyorum. Bana zayıflatacak program önerir misiniz mesela eliptik bisikletini nasıl kullanmalıyım? kaç dk kullanırsam yağlar gider? bu arada bisikleti 45 dk sürdüm 260 kalori yazdı az değil mi? daha fazla kalori yakmam için daha tempolu mu sürmem gerek cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.

2. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    önemli olan eliptik bisiklet üzerinde harcadığınız süre değil, sofrada ne kadar zaman geçirdiğiniz .)
    düzenli ve temiz bir diet uygulamadan dilerseniz 3 saat bisiklet çevirin( bunu sakın evinizde denemeyiniz .) ) 100 gram veremezsiniz.
    boy kilo yaş bilgilerinizi rica edelim.

3. fit_f

fit_f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yediğime tabi ki dikkat etmek suretiyle sordum bu soruyu, boyum 1.68 61 kg yaşım 27

4. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    daha spesifik davranalım o halde .) beslenmeme dikkat ediyorum diyip açıklama rica ettiğimizde bizi dehşete düşüren öğünlerle karşılaştığımız için daha bir hedef odaklı düşünelim istedim. şayet metabolizmanızı hızlandırmış bir beslenme disiplininiz var ise günde 45 dk fena sayılmaz.kısa süreli yüksek tempo yapıp ortalamaya döner sonra tekrar hızlanabilirsiniz.
    cardio prensibini 1-2 ay devam ettirdikten sonra yine kilo veremiyorsanız işte o zaman "yediğinize dikkat etmemişsiniz" cümlesini kurabilirim.

5. fit_f

fit_f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :) peki

6. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları: