Elimdeki Supplementleri nasil kombine etmeliyim ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve drahte1905 tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ewet beyler elimde :

MuscleTech Hydroxycut Hardcore, 210 Liquid

Universal Animal Pak 65 Paks [1 kutum yarim yeni urun degil yani :p]
    Universal Animal Stak 21 packs
    Universal Animal Cuts, 42 Paks
    Universal Animal Nitro 44 Packs

Optimum 100% Whey Protein 12 Lbs kadar war

BSN Nitrix, 360 Tablets
    BSN CellMass, 960 Grams
    BSN NO-Xplode, 2.71 Lbs

***************HEDEF***************:

Simdi onelikle anlatayim bir sene icinde linear olmicak sekilde 111 kilodan 69.5 kiloya dustum [ilk 4 ay 8 kilo 2. 4 ay 12 kilo son 4 ay ise 25 kilo gibi]

Ya bunyemden yada hizli kilo wermemden dolayi sarkmalari telafi etmek icin BB ye basladim yaklasik 1 sene kadar once ama duzenli yapamiyorum ama 70 kilodan 75 kiloya kadar ciktim yaklasik 3 aydir yurtdisindaydim yurtdisinda gyme yazildim ama haftasonlari yada haftalik ziyaretler ile sehir disina ciktim duzenli devam edemedim su anda doneli 5 gun oluyor yarin tekrar salonuma devam edecegim

Ortalama olarak 74 kilo seyrediyordum simdi ise 78 kilo gelmekteyim boyum 1.78 70 kiloya inmek istiyorum oncelikle

***************FAZ I***************

Kisacasi onumuzdeki 45 gun boyunca ilk 7 gun bir sey kullanmicam 8. gunden itibaren

MuscleTech Hydroxycut Hardcore, 210 Liquid [38 gun]
    Universal Animal Cuts, 42 Paks [24. gunden itibaren 45. gune kadar]
    Universal Animal Pak [Her zaman]
    ON whey [Gunde 3 olcek, kalkinca, antreman oncesi, sonrasi]

Bu sekilde kilo wermeyi amacliyorum ama 8 kiloyuda werecegim diye bir kaygim yok keza 2000+ kalorilik bir protein dieti yapmayi planliyorum ama sabah yuzup aksam cardio yaparak gunde 2 cardio 1 antreman ile cok yiyip cok yakarak kio wermeyi dusunuyorum keza kilo wermeyi yavastan alip cardioyu artirarak vucudumu sikilastirmak istiyorum bu cardio programini gucumden yemicek sekilde ileridede surdurmeyi dusunuyorum mesala gyme e gidip agirlik calistiktan sonra proteinimi icip bir elmami yaninda bir protein+carb ogununden sonra cardio calismayi cardiodan sonra tekrar whey + protein ogunu gibi birseyler yapabilirim ileride

***************FAZ II***************

Devam eden 40 gun boyunca

BSN Nitrix [40 gun boyunca her gun]
    BSN CellMass [40 gun boyunca her gun]
    BSN NO-Xplode [40 gun boyunca her gun]
    Universal Animal Pak [40 gun boyunca her gun]
    Universal Animal Stak [Son 21 gun basliyacagim]
    Universal Animal Nitro [40 gun boyunca her gun]
    ON whey [Gunde 3 olcek, kalkinca, antreman oncesi, sonrasi]

Yetistirebilirsem Animal Nitro yerine yada yanina
    SciVation Xtend
    Controlled Labs Purple Wraath den birini kullanabilirim
    On Casein

***************DEVAMI ?***************

Aklima gelen is su BSN den sonra gine BSN kurumu yapayim bu 3 lu sekilde yoksa ?

Gaspari Nutrition SuperPump250 [Yaninda cok saglam antreman sonrasi bisiler ile] yada MuscleTech Vapor+Halo+Aplodan fln takilip vucudu sasirtimi ? BSN in kendi sitesinde her zamanki gibi 12 haftaya kadar kullanin diyor ama siz ne diyorsunuz ?

Bu arada keske elinde suda olsaydi dediginiz ulkede olan olmayan bir urun warsa onuda kullanabilirim

Tavsiyeleriniz icin tesekkurler

Son düzenleme: 2 Kasım 2008
  2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle, hedefin kilo vermekse elinde bunun için uygun supplementlar var; ama bunun için gerek duymayacağın bir sürü şey de var.

İlk hedefinin 70 kiloya inmek olduğunu söylemişsin. 8 kilo vermek istiyorsun. Bunun için sadece hydroxycut ın yeteceğini düşünüyorum yağ yakıcı olarak. Animal Cuts' ı, hele hele hydroxycut ile kullanmak çok müsrifçe olur bana göre. Aynı şekilde sağlığına da zarar verebilirsin. Aspirin değil bunlar sonuçta...

Yapacağın beslenme programını yazmamışsın. Günde 3 ölçü whey demişsin. Benim fikrime göre günde 3 ölçü whey dietteki birine fazla. 2 bile fazla bence. Olabildiğince doğal beslenim kalanını wheyle takviye etmek gerektiğini düşünüyorum.

Daha sonraki Faz' a gelecek olursak, ben hiçbişey anlamadım bu işten. Kilo verip hacimlenmek mi istiyorsun, ne yapmak istiyorsun tam anlamadım açıkçası.

Ne yapmak istediğini tam olarak açıklarsan daha iyi bilgi verebilirim. En azından elindeki ürünlerden bir kaçını kullandım. Ne gibi etkileri olduğunu biliyorum.
    Yanlız kilo vermek için böyle bir kombinasyon yaptığını düşünsek bile Faz I ve Faz II nin tamamıyle yer değiştirmesi lazım bence.

Dediğim gibi biraz daha açık olursan ve asıl hedefinin ne olduğunu anlatırsan daha iyi yorumlar alabilirsin.

İyi geceler...:)

3. BiG_mAsTeR

BiG_mAsTeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Güneş Sistemi
    Öncelikle Sleepy nin dediği gibi faz1 le 2 nın yerleri değiştirilebilir. faz 1 deki kombinen çok güzel fakat whey proteini o kadar fazla kullanmama gerek yok gibi geldi(eğer düzeli bir şekilde besleniyorsan). faz2 de sadece animal nitro dusunuyorsan 1 kutu nitro yetmiyecek biliyorsunki antremandan önce ve sonra kullanılması gerekiyor. Başarılar.

Sayfayı Paylaş