Elimdeki Supplementler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Cappame tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cappame

Cappame Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, benim elimde su an optimum 100% whey gold, twinlab amino fuel liquid ve now diye bir markanın 500 mg lık 60 tabletlik carnitine i var. Ben bunları nasıl kombine edebilirim? Nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz? özellikle carnitine hakkında hiçbir fikrim yok, forumlarda benim aldıgım carnitine le ilgili hiçbirşey bulamadım. sizce bu ücünü nasıl alayım? simdiden tesekkurler...

2. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    carnitini yaza sakla .whey i gece yatmadan once sabah kalkar kalkmaz ve antrenmandan once alabilirsin.Onun dışında likit aminon varmış onuda antrenmanlardan hemen sonra değerlendir .....

3. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    aminon likitmiş sıvısını hiç kullanmadım ama hap olanları idmandan önce ve sonra kullanıyorum.sanırım sıvısını da aynı şekilde tüketmen yeterli olacaktır;)
    wheyi de idmandan sonra ve sabahları içmeni tavsiye ederim;)
    carnitin hiç kullanmadım fikrim yok açıkcası:)

4. Cappame

Cappame Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

carnitine i simdi de kullanayım istiyorum, yazdan önce yine alırım sorun olmaz. carnitine in üstünde günde 1-3 defa arası birer tablet alınız yazıyor. Aminoda günde 3 kaşık yazıyor. Mesela ben bu aminoyu bir kerede mi 3 kaşık alacagım yoksa böleyim mi bir şekilde? Aminonun sisesi baya agır, sürekli tasımam da zor olacak gibi gorunuyor. ayrıca carnitine i antremanlardan önce 1, antremandan sonra 1 tablet kullansam olur mu sizce? whey i sanırım birer ölçek kullanacagım her kullanısta? Ve tam olarak hangi dilimlerde kullanayım? Biraz detaylı bir sekilde yardım ederseniz cok sevinirim...

5. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin kendi ihtiyacına göre değişir bence supplement kullanımı. Forumda çok tartışıldı optimum whey in kullanım şekilleri. Genelde sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek ve antrenmandan hemen sonra 1 ölçek olmak üzere görüş birliğine varıldı. Ek kullanım sana kalmış, iyi beslenemediğini düşündüğün bir zaman ek olarak alabilirsin sakıncası olmaz.

Karnitini antrenmandan 30-45 dk önce 1 g kadar alabilirsin, yani 2 tablete denk geliyor. Diğer zamanlarda kullanımı için forumu araştır yine sorunun cevabını bulacaksın.

Sıvı amino asit ise hızlı sindirileceği için antrenmandan hemen sonra kullanırsan iyi olur. Diğer zamanlarda nası kullanırım diyorsan yine forum sana cevabını vericektir.

Pek detaylı olmadı ama genel olarak böyle denilebilir.

Sayfayı Paylaş