elimdeki suplementleri nasıl kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve radozo123 tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. radozo123

radozo123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    slm BodyForumTR ailesi.elimde bulunan suplementlerin hangilerini hangi zamanlarda kullanmalıyım.kullanmam gereksiz olanlar varmı?yardım ederseniz sevinirim.
    yaş-38(7 aydır body yapıyorum) boy 170cm.-- kilo 71-- yağ oranı %10-11--haftada 4-5 gün ağırlık antremanı(1 buçuk saat) ayrıca 5 gün geceleri antremandan ayrı yarım saat hızlı yürüyüş yapıyorum.beslenmem çeşitli olmasına karşın fazla yemiyorum.hedefim 75-77 kg arası yağsız vücut.

elimdeki suplementler:
    ultimet prostar %100 whey--
    Soyaprotein-Izolat,+yumurta albumini---
    Creatine Ethyl Ester HCl
    glutamin
    hardline vit+mineral komb.
    taurin
    balıkyağı

2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    1. prostar whey i tercihen kalkar kalkmaz, idamandan 30-45dk once yada idmandan hemen sonra alabilirsiniz
    2. yumurta albumini yi ogun aralarinda
    3. vitamin-mineral kombinasyonu ile balik yagini kahvaltida ayrica aksam yemeginde de alabilirsiniz.
    4. Glutamini idmandan hemen sonra
    5. kreatin i yukleme yapacaksaniz (4-8 haftalik bir surec) benim tercihim 4 hafta 1. hafta kg*250-300mg kalan 3 hafta kg*100-150mg yeterli olacaktir. Kretain su tutar ve bu yuzden su tuketiminiz de fazla olmali ve dozlari dun icerisine yayin mesela 300mg i bir defa da almayin
    6. Turin i idmandan 1 saat sonra
    soya hic kullanmadim o yuzden bir yorum yapamica

radozo123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş