Elimdeki sublementler hakkinda,hocalarim yardimci olabilirmisiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 4 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konuyu acmamin nedeni herkesin farkli seyler soylemesi,soylenenleri arastirmalarimla pekistirdigimdeyse kafamin daha cok karismasi,
    2sene boyunc her hafta haftada 2 yada 3 gun antreman yaptim.suan haftanin 6 gunu 3 aydir calisiyorum .yasim 20 kgm 76 boyum 184 ilk defa 14 gunluk bir creatin yuklemesi yaptim,ve olumlu sonuclar aliyorum,duzenli sekildede whey protein kullaniyorum,elimdeki subblementleri sayacagim ve daha fazlasina maddi durumum suan yok
    Ogrenmek istedigim bu. Sublemenleri ,en etkili ve en yogun sekilde nasil kullanmaliyim,acikcasi fazla fazla kullanmak istiyorum
    Elimde
    optimum whey protein,icinde porsiyon basina 5gr bcaa var
    Optimum glutamin
    Optimum glucosamine msm eklem kitirtilarindan dolayi aldim
    Optimum tribulus
    Optimum creatine monohydrat

Tribulus bi kapsul 1000mg gunde 3 ogun cinko hapla dusunuyorum,3 tane yani 3000 mg cinko hapi hergun almalimiyim tribulusla birlikte sabah gun baslangicindami almaliyim ikisinide,tribulusu ac karinlami almaliyim?
    Kisacasi bu ilaclari hangi araliklarda hangi saatlerde,hangileriyle birlikte almaliyim,cok tesekkur ederim simdiden,cepten yazdigim icin yazim hatalari yapmissam cok pardonthums:

Sayfayı Paylaş