Elimdeki ürünlere göre kombinasyon önerileriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve stadler tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar şuan elimde bsn nitrix 180 tablet +Gaspari Nutrition Aminomx8000 350 tablet + Nitrotech muschle tech protein + powersystem L-carnitin 3000 mg 20x var göbekde az da olsa yağ var fakat kilolu göstermiyor alt göğüs de yağ problemi var üst semsert :) 2.5 yıldır düzenli vücut geliştirme yapıyorum tabi yaz tatilinde fln saldık sağ kol 42 cm hafifden damar var sıkınca baya belli oluyor sol kol 41cm damarsız sıkınca belirtisi bile yok damarlanmak ve alt göğüs den yağ atmak istiyorum bu ürünleri nasıl kullanmamı tercih edersiniz

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    günde kilonun 1.7-2 katı protein ve kilonun 1.5 katı kadar karbonhidrat tüket bunları 6 öğüne böl bir salona yazıl nitro-tech'i sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan yarım saat önce bir ölçek su ile iç ara öğünde meyve ile bir ölçek ve ant. sonra 1.5-2 ölçek daha su ile iç su ile içmende fayda var çünkü kana çabuk karışır aminoyu ant. önce 3-4 adet sonra 3-4 adet at carnitini ant. yarım saat önce dik kardiyoyu ant. başında yap uzun olsun çeşitlendir(12dk.bisiklet 12dk. koşu bandı 16dk. cross trainer gibi) beslenme programı olarakta https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html bunu kullanabilirsin

3. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Nitrix fln icin nasıl bir kombinasyon önerirsin protein 2 haftalık kaldı

4. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    nitrixten kastın nitrik oksit ise onun hakında pek bilgim yok ne desem yanıltmış olurum forumda arama yapabilirsin

5. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    antremandan önce l-carnitin antremandan sonra 5 amino + protein ürünler bitincede nitrix oksit e baslarım diye düşündüm baska önerilerilere açığım daha kutularından açmadım

6. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende aminomax ve nitrotech var yanında da gaspari kreatin ve glutamine sonuc iyi beslenme ile kolda 4cm ölcü 2ayda ve 7.5kg

7. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    vücut a göre kollar çok büyük görünüyor karın da biraz yağ var otururken fln anlaşılıyor hem yağ atıp parçalamak istiyorum

8. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    dostum bana kalırsa ant. sonrası 5 amino çok fazla 3 önce 3 sonra yaparsan daha çok verim alırsın nitrixi beraber kullan derim daha çok verim alırsın ama kullanımı için birşey diyemeyeceğim bu arada carnitine kaç mg?

Sayfayı Paylaş