Eleştirilerden bıktım usandım...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve qumsaati tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır bu sporun içindeyim özellikle bel çevremde büyük bi yol kat ettim.89 dan 80 e indirdim.Ve bütün ölçülerimden gayet memnunum şimdilik tabiki..

İnsanların beni gördügünde ne kadar zayıflamışsın demelerine anlam veremiyorum ve sinirlerim bozuluyo.Etrafımdaki insanların çoğu bu spora tamamen yabancı oldukları için sanırım bel incelince de müthiş kilo vermişsin gibi eleştiriler alıyorum halbuki vucudum 4 ay onceki orantısız yaglı göbekli haline göre çok daha fit bir görüntüm oluştu.İnsanların beni buşekilde eleştirmelerine anlam veremiyorum.Sanırım bu sporun da bir cilvesi bu sürekli eleştiri alıyorsunuz.Ben ki herşeyi kafasına takan birisi olarak bu eleştirileri siğneye çekemiyorum.Kafamı rahatlatmak insanların dediklerini umursamamak için ne yapmalıyım bilmiyorum.Sadece sizinle paylaşmak istedim ki bu konuda yalnız olduğumu düşünmüyorum.Sizlerinde böyle problemleri varsa lütfen paylaşalım.konuşalım..Dinlediğiniz için teşekkür ederim..

demircan256 bunu beğendi.
  2. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Ne demiş oscar wilde:"İnsanların benimle aynı fikirde olmasından korkarım çünkü yanılmaktan korkarım."

demircan256 ve qumsaati bunu beğendi.
  3. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    zayıflamışsın demek eleştiri mi oluyor? eğer ben 4 ay önce şişmansam insanlar şimdi bana zayıflamışsın diyosa,ben üzülmem mutlu olurum

4. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hyr bazı insanlar spora gitmeme rağmen cılız kaldığımı düşünüyolar anlatabiliyomuyum.örneğin: ulan emre spora gittin ama zayıflamandan başka bi işe yaramadı.boşuna gitmişsin vs.. Çevremde bu tip çok insan var ve ben bunlara laf yetiştirmekten bıktım artık..

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bendekı tam tersı cevremdekıler zayıflamıssın dıyor ben ayanaya gecıp sınır krızı gecırıyorum dıyorum 5 aydır vucut aynı bıraz zayıfladım dıye sevınemıyorum dahada sınırlenıyorum

6. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    onlara diyceğin şey şu: ''4 ayda hemen şişilse herkes ortalıkta herkül gibi dolaşırdı''

demircan256 ve qumsaati bunu beğendi.
  7. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ama bazen insanlar bazı şeyleri görmek istedikleri gibi görüyolar malesef.Herkez çok şey biliyo ama biz bu işin içinde olan insanlar hiç bişey bilmiyoruz.:s

8. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli olan yağ bakımından değil kas olarak kilo almandır 2 ay çalış, sık kendini suratlarının renginin değiştiğini hayal edebiliyorum :D

9. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum yapan herkeze çok teşekkür ederim.

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aslında doğru söylüyosun çoğu kişide özellikle kendi aile fertlerimden bahsediyorum...nolmuş sana git gide zayıflıyosun kii ben adam gibi diyet yapmayan eğer vermişsemde göbekten vermişimdir az bişi kilo..ama ev fertleri amacın ne senin ufacık popo:)D) kocaman omuzlar,iri gögğüsler v.s böylemi olmak istiyosun yok kalsın böyle iyisin ..aslında sen kilolu değilsini ne zorluyosun daha fazla gibi şeyler....bu arada sanki o dedikleri gibi kocaman olmak sanki çook kolayda hemencik öyle olcağız:) kısaca;millete takmıyacaksın kendin pantolon bedeninden anlarsın pantolon belinden düşmeye başlıyosa tamamız yavaş yavaş vermeye başlamışızdır kiloları..ama bu senin moralini bozmasın yukardaki arkadaşlarında belirttiği gibi..madem fit bir vücuda sahip olacağız malum göbek gidecek ve kilo vericez:D..hadi kolay gelsin...

Saygılar...

11. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    İnsanlardan bu işi detaylı bilmelerini ve yorumlarını o ölçüde beklemek yanlış olur.Adam göbek gitmiş görünce eridin bittin diyor.Benim de başıma geldi.Takmayın yahu bunları Allah aşkına :)

Hatta işyerinde bir arkadaş ya şu body yi yapıyon omuzların arası açıldı.Bir garip oldun dedi.Ama kendi çıta gibi,herkesi öyle sanıyor.

12. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    sen daha yolun başındasın düşün ki bir duvar boyuyorsun onun alçılı halini kim beğenirki daha zımparası astarı son katı var bu yüzden inşa ettiğin vucuda her dönemde tepkiler gelir sen bunları artıya çevirip daha çok hırslanıp yoluna devam etmelisin.
    banada ne kadar zayıflamışsın diyorlardı ama havuza gittiğimizde kararları değişti fazlasıyla:)

13. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    insanlar şöyle düşünüyor body yapınca kilo alınıyor yaglı bölgeler erimeden kasa dönüyor:D kardeşim sen kilo vermiş olabilirsin ama bu hep böyle devam etmez verdigin kiloları zamanla kas olarak geri alıcaksın bilmeyenler konuşur.

14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    98 kiloydum 1.5 - 2 sene evvel. o zaman derlerdi sporu bıraktın mı çok kilo almışsın eskiden fittin.
    şimdi 82 kiloyum. şimdi diyorlar sporu bıraktın mı çok zayıflamışsın eskiden hacimliydin bayağı erimiş vücut. kayıp yaşamışsın.
    illa laf sokulacak.
    ben biliyorum kendimi, 98 kilo iken 1-2 tekrar yaptığım bench değerlerini şimdi 6 tekrar çıkartabiliyorum ayrıca tüm kilolarda artış var ayrıca kilo verdiğim için barfiks dips sayıları çok arttı. kim ne dersin beni kendi değerlerim ilgilendirir milleti takarsak moral çok bozulur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:11 ----------

değilse millet boş boş konuşur sen 5sene gidiyorsun şu haline bak yok efendim teyzemin babanenisin nişanlısının dayısının abisinin bilmemnesi 1 sene gitti 52 cm kol yaptı sen niye böylesin hala yemek ye biraz.

Akay ve speedtouch bunu beğendi.
  15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Yemek ye biraz haa:D koptum...aynen bilen bilmeyen konuşuyor vesselam;)

16. st.emir

st.emir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum buna. Bilmeyen çok insan var ve bilenlerden fazla konuşuyorlar.

17. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler bu konuyu tartışmaya bile gerek yok. Vücudumuzdaki fazla yağlardan kurtulup mevcut kas kitlesini ortaya çıkarıp bu kitleyide artırmak bizim amacımız olmalıdır.
    Şimdi açık konuşalım toplumumuz öyle bi hal aldıki öyle yozlaştı ki spor denince tek akla gelen futbol onunda tutulması holiganlık, şans oyunları ve daha bi çok sebebi var(adam gibi takımını destekleyip kudurganlık yaratmayanlara lafım yok :) ) ve futbolu sevenlerde tv başında futbol izleyip çekirdek çitleyen tipler dolayısıyla artık dışarıda sporla alakası olmayan göbeği kemerinin üstünden sarkan insanları görmeye alıştık ve bunlar bize garip gelmiyor.Ama adam bel çevresindeki fazla yağlardan kurtulup daha sağlıklı ve fit bi hal alır ve bu bize garip gelir yani konuşmaya gerek yok milleti kafaya takmayın onlar doğruları bilip konuşsa zaten bu halde olmazdık millet olarak..

18. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    sporla alakası olmayan göbeği kemerinin üstünden sarkan insanları görmeye alıştık :D:D Güzel bir benzetme olmuş...

Gerçekten de bende spora başladığım zaman en başta ailem kilo alacan da ne yapacan,o herifler gibimi olcan -arnold,coleman vs. :D- metabolizmanı bozacan sonra kilo vermek için uğraşacaksın vs. gibi bir çok yorumlar aldım ve almaya devam ediyorum :D Artık alıştım ne derlerse desin pek takmıyorum...

Birde şöyle bir şey spora gittinmi illa herkesi yenecen yenemediğin zaman noldu olum boşuna gidiyorsun, gidecende ne olcak gibi anlamsız sözler söylemiyor larmı :D Sinir oluyorum.

BByaşamaktır bunu beğendi.
  19. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    galiba diez yazmıştı bi yazıda okudumda bizim gibi sabredemeyen nefsini terbiye edemeyen tembel insanlar bizi çok kolay yargılıyor o geldi aklıma diez'e bi kere daha teşekkürler :):)

20. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    Bide biz sanırım fazla alıonganda oluyoruz gibi düşünüyorum yanlışsam söyleyin lütfen kafada bitiyor herşey eleştiriler vız gelir tırs gider bicepsler tircepsler deltoidler dominandlar kalır bunu unutmayalım ramboya konulara gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim helal olsun 15 yaşında sanırım bir shawn ray daha yetiştiriyoruz

Rambo16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş