Elano nun şutu 3 Bolt gücünde

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mertakb tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    Galatasaray'ın yeni transferi Elano, Ali Sami Yen'deki ilk lig maçında Usain Bolt'u üçe katladı. Sambacı, kaleye 28 metreden attığı şutta topu saatte 121 kilometre hıza çıkardı.
    Dünya rekortmeni Usain Bolt ise 100 metreyi saatte 37.5 kilometre ile koşmuştu. Elano'nun füzesi Teknik Direktör Rijkaard'ın da yüzünü güldürdü. Hollandalı teknik adam, 'Elano'nun golünde topu gördüm sol ayağıyla çok güzel vurdu ve herkesi şaşırttı' dedi. Elano'ya maçtan önce 45 dakika oynatacağını söylediğini anlatan Rijkaard, 'Bizim için çok değerli bir oyuncu. Elano'yu tebrik etmek lazım. O golden sonra rakibin dienci sıfıra indi. Keita'ya baktığımızda biraz dinlenmeye ihtiyacı vardı' ifadelerini kullandı. Elano'nun golü en çok tribünde biberonla iki yaşındaki kızı Maria Teresa'yı doyuran eşi Alexandra'yı mutlu etti.

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
    Sedif bunu beğendi.
  2. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Çok sert bir vuruştu, maçı tvden izledim... :)

3. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    güzel gol attı gercekten umarım devamı gelir...:)

4. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Walla bu sene bizi kimse durduramaz.Daha ne goller olacak.Şampiyon gs...varmı ötesi

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    insallah=)

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    tarihte ilk 20 ye rahat girer diyolar şimdi çalışmaya başlamışlar bakalım ne çıkçak

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ligde ne olmus ne bitmis inanin artik umrumda degil ligin zaten krali biziz bu kesin bise bu sene su uefa kupasini bikez daha alalim baskada bise istemem

D.Wolf bunu beğendi.
  8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    TR ligi her zaman GS için önemli olmadı aslında çünkü bana göre her zaman futboluyla göz doldurmuş ve TR deki futbol kalitesinin cok üstünde olup, güven veren bir futbol sergileyen takım. dikkat edin, en kaliteli futbolcular hep gs den cıkıyor. bu takıma kötü giden oyuncu, canlanıyor ve peformansını yukseltiyor çünkü her futbolcu gibi paraya önem veren ama sadece para için oynamayan futbolcuları barındıran bir takım var ortada. bu yuzden takım ruhunun yuksek oldugunu rahatlıkla görebilrsiniz.

ben BJK lyim ama GS yi kendı takımımdan daha cok severim(nasıl oluyor ben de bilmiyorum ama sempati işte) çünkü tabiri caizse bereketli bir takım, her halükarda her haliyle savaşabilen bir takım. bu takım ligde 10 . da olsa, bu takımı avrupa ' ya banko göndermeliler her sene çünkü TR ligi sadece yan lig gibi birşey onlar için. profesyonellerle savaşmalı bu takım!

Avrupa' yı birkez daha sallamasını ben de cok istiyorum. inşallah bir aksilik olmazsa, GS yi çok daha iyi yerlerde görerek, GS ye kendını rakip görmeye çalışanların, aslında ne kadar da dip noktalarda oldukları bir kez daha akıllarına glmiş olur böylece.

smltncr, zhu.zhq ve seductive bunu beğendi.
  9. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    seni gercekten yürekten kutluyorum cünkü baska bir takımın taraftarı olmana ragmen fanatizim gözüyle degilde gercek bir futbol sever olarak konusuyorsun. umarım herkes senin gibi düsünür inan ozaman türkiyede futbolun adı asla kavgalarla olaylarla anılmaz..

10. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    zaten benim en cok zoruma giden olay sudur, avrupa maclarinda fenerli arkadaslar(hepsi degil tabi ama geneli) gs yada bjk yi desteklemiyorda diger yabanci takimi destekliyo bunu yapan gs bjk taraftarlarida var ama ben ozellile fb taraftarina cokca rastliyorum. gecen sene gs uefadan elendiginde unideki fbliler grubu resmen bayram etdi

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar takıldığım bir nokta var..
    herkes sadece çevresindekileri o takımın taraftarı sanıyor ..fb'nin milyonlarca taraftarı var ya da diğer takımların..hepsi mi aynı..genelleme yapmamak lazım..

sizin gördüğünüz ya da fikrini bildiğiniz fb.li sayısı kaç 100mü..?fenerin var 10milyon taraftarı..

inanın şöyle bir şey yok..
    fenerliler küfretmez, gs.liler desteklemez, şunlar böyledir bunlar şöyledir..

tamamı bizim vatandaşımız ve tamamı taraftar kültüründeki insanlar..
    özellikle büyük takımlar için tüm taraftarlar aynıdır..

12. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    2000 senesinde ki kupa finali videoda arsenal taraftarlarının oldugu yerde sarı lacivert bi bayrak görmüstüm.

13. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Çok normal, çünkü yanlış hatırlamıyorsam ARSENAL'in o dönemki forma alternatifleri arasında sarı lacivert renkler de vardı.

14. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    evet bunu biliyorum o yüzden sarı lacivert bayrak dedim fenerbahce demedim ama bence o bayragı asanların arsenali destekleyen fenerbahcelilerin asmıs olma ihtimali daha fazla ihtimaldir

15. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bu kadar derine inersek takımlarımızı birbirine düşman edecek onlarca neden ve gerekçe bulabiliriz.

Yakaladığınız ayrıntıya saygı duyuyorum, ancak çok fazla konu dışında çıkıldı.

Tartışma konusuna geri dönelim, konu dışına çıkıldığında gereksiz gerilimler olabilir.

16. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız..

Sayfayı Paylaş