El Yayı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mt34 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar , benim bileklerim çok ince zaten zayıf biriyim yaşım 18 kilo 58..
    El yayı diye bi alet varmış baska bi ismi varsa bilmiyorum bagıslayın ama bu el yayı ne işe yarar bileklerimi güclendirir mi koluma şekil veirr mi yumrugu mu güçlendirir mi yararları ve varsa zararları nelerdir , ve sonra olarak nerede satılır kaç paradır bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekleme : Bi de arkadaslar bükbük denen bi alet varmış bi de gögüs yayı var bunları yararları ve zararları nedir teşekkürler.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2009
  2. onur\m/arda

onur\m/arda Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ne yumruğu yaa:S neden vuct geliştirmeyi kavga geliştirme olarak goruyorsunzkıa32 git boksa o zaman ya ne işin var bodyle

3. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ne alakası var arkadaşım.. benim amacım sadece güzel bi vücut edimek görünüş olarak sadece , amacım kavga değil ... ama sadece soruyorum el yayı yumrugu geliştirir mi ne işe yarar diye .. bu forumda da bi konu açıyoruz 2 günde 1 cevap anca yazılıyo o da soruma cevap olarak değil .. :S

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bilek dediğin yer sanırım saat taktığımızda olduğu yeri kast ediyorsun. O kısım genetiktir çok büyük bir gelişim olmaz. Bazen insanlar yumruk attıktan sonra bilek eklemleri ağrır sebebi alışık olmadığındandır. Dövüş sporlarındaki kişiler çok fazla yumurk attığı için o kısımdaki kemikte kalsiyium yoğunlaşması olur. Bu nedenle daha rahat sert yumruklar atarlar ve hiç bir acı hissetmezler. Hatta bazıları sert yüzeye yumurk atarak çalışırlar ki bence pek sağlıklı değil. Ama sonucta ıstedıklerı sonuca ulasırlar. Bazen o kısımda kalsiyum bırıkmesıde olabılıyor kemık cıkıntılı duruyor.

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
  6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    lütfen forumda tatsızlık yaratacak kelimeler kullanmayalım. Arkadaş yanlış anlamış olabilir ama bu tür kelimeler kullanmak tartışma yaratmaktan başka bir işe yaramaz.

onur\m/arda bunu beğendi.
  7. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ne alakası var kavgayla dövüşle anlamadım her insan yumruğunun ve bileklerinin güçlü olmasını ister bunun faydalarınıda burda ben anlatmakla bitiremem.
    trewq arkadaşımın dediği yay forumda mevcut bükbük dediği aletde forumda var gerçek adı kesik yaydır (ama forumda farklı adla yer alıyo olabilir) sık sıkta forumda mevcut ama 2 sene boyunca sadece sık sık dediğin el yayını kullanmış biri olarak şunu söyleyeyim (ağırlık çalışmasına beni başlatanda bu alet olmuştur) mükemmel bi alet diyebilirim bileğinle dirseğin arasını şişiriyo bileğini güçlendiriyor şu an benim en gelişmiş ve en sevdiğim kasım bilegimle dirseğim arasındaki yer (adını bilmiyom :)) şöle bi bakınca orayı çalıştırdığım belli (hatta bi zaman sora baktımki pazular sönük kalmaya başladı bunun yanında yaya başladım şu anda ağırlıkla devam ediyorum)
    yumruklarımıda çok güçlendirdi bunu kullanırken yumruk ölçere gidiyordum en son göstergede fullü vurduğumu gördüm (okkalı bir yumruğum karşısında çok az kişi ayakta kalmayı başarmıştır zaten onlarda 2. de inerler tabi kesinlikle şiddete karşıyız herşey konuşarak halledilebilir ama yanınızda zor bir durumda kullanabileceğiniz doğal bir silah olan yumruğu geliştirmenin ve bulundurmanın bir sakıncasını görmüyorum her zamanda faydasını görmüşümdür) SAYGILAR ...

freedomburak bunu beğendi.
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş