El ve Ayaklarda üşüme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve AkrepHan tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar baktım ama bu forumda bu konuyla ilgili hiçbir konu yok.
    bu dertten muzdaribim ve yaz olsun kış olsun nadiren bazı dönemlerde ( tam olarak söyleyemem hangi aylarda olduğunu çünkü hiç dikkat etmedim) ayaklarda üşüme oluyor nadiren ellerdede oluyor. bunun nedeni nedir? kansızlık denecek ama vücut ısım çok yüksek sürekli soğuk suyla duş alırım ve kışın ortasında atletle dolaşırım ama bazı belli başlı aylarda bu ayak üşümesi yüzünden ayağımda çorap altımda kapri ve üstümde kısa kolluyla çok değişik bi görünüm oluyor :) bunun bi çözümü varmıdır ?

2. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    bende de oluyodu dönem dönem yazın ortasında ellerim üşüyordu.Kan ver bence benimki öyle düzeldi.Yazın ortasında senin de ayakların ellerin üşüyosa normal bişey değildir zati

3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden elimi keser kanı seyrederdim sorarlarsa pis kanı atıyorum derdim :) piskolojik olarka bunalımda olduğum dönemlerdi geçti :D kan vermeni kim söyledi sana ?

4. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    DOktora gittim kan aldılar işte doktor söyledi sende doktora git ama dediğim gibi yazın filan ellerin üşümesi normal değildir

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    tamam şu sıralar gidersem havalardan der yazın ortalarında gideyim teşekkürler

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    doktora git ve burayı kahve gıbı her sorunu sormak için kullanma

Azi ve Kara Kalem bunu beğendi.
  7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    niye böyle saçma bir üslup kullandığınızı anlamadım ben burayı kahve gibi değil sorularımı soorucağım ve öğrendiklerimi bende paylaşacağım bi yer olarak görüyorum internetin ve forumların amacıda budur zaten sorup öğrenmek ve bilgiyi paylaşmak tecrübenize ve yaşınıza olan sayygımdan dolayı üslubumu bozmayacağım iyi günler

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yahu tek mantıklı başlığın yok şu forumda

hep böle bir şey var nedir acaba diye

forumun amacı bilgi paylaşımı bu tarz saçma başlıklar değil

hayır addam cevap vermiş demişki doktora gittim böle dedi sende bend egidim ama yazın gidim diyosun

bu sence mantıklımı bir sorun varsa hemen git

kansızlık var büyük ihtimal . bunu kan değerin belirler öle kışın üşümemen değil

Azi, GencGrafiker ve AkrepHan bunu beğendi.
  9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekkürler en yakın zamanda gidiceğim o zaman

saçma derken konularımın hepsini gözden geçirdim dedikleriniz üzerine ve genelde sorulmamış oaln soruları sordum sonuçta söylentide olsa birileri buna inanıp araştırmak isterse yazdıkları arama motorundan bunla ilgili bir konu ve cevabı (olumlu yada olumsuz)nı buluyorlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:33 ----------

teşeküürler arkadaşlar kol kaslarımı kullanınca orda olan karıncalanmalardan dün aldığım alkolden dolayı oalbileceğini anladım elelrdeki kansızlığında herkese teşekkürler sıkı beslenip bir an önce kötü etkilerden kurtulmaya çalışıcam

Son düzenleme: 13 Mayıs 2012

Sayfayı Paylaş