el bileğinde kalfik tendinit

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve judgementday tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar sağ el bileğim ağrıyodu(özellikle şınav pozisyonu aldığımda) röntgen çektirdim kalsifik tendinit çıktı. Çok zor geçiyomuş doktor 3 ay dinlendir dedi ama tekrar eski sağlığıma kavuşup spor yapabilecek miyim bilmiyorum. Aranızda bu hastalıktan muzdarip olan, olupta iyileşen var mı. Çok bilek çalışıyodum bileğimi zorlamaktan olduğunu düşünüyorum siz de sakın benimle aynı hataya düşmeyin. En basit bi şınav hareketini bile yapamıyorum ağrıdan. Hayatımda tek zevk aldığım şey spor yapmaktı depresyona girdim resmen.

kalsifik tendinit olucaktı yanlış yazmışım başlığı

Son düzenleme: 8 Nisan 2011
  2. lion

lion Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Allah Acil şifalar versin Realblade !
    Seni iyi anlayabiliyorum çünkü bende bir muayene sırasında bir şüphe üzerine sporun ömür boyu yasaklanması ihtimali doğmuştu dünyam başıma yıkılmıştı ! çünkü benimde spor en çok zevk aldığım şey ! ama sen gene şanslısın moralini bozma nice hastalar şifaya kavuşıyor inşallah senin ki de düzelir. Sen galiba bileğini çok zorlamışsın küçük ağırlıklarla uzun tekrar azar azar zorlamadan çalış ki tendonlar tekrar kendini toparlasın ! sonrası Allah kerim bi bakmısın mr olimpia'ya yürümüşsün forearm'dan :) unutma arnold bile bacağını kırmıstı ama hiç bir zaman pes etmedi !

judgementday bunu beğendi.
  3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Saol sakatlığımın üstünden zaman geçti şu an şınav pozisyonunda dururken çok az ağrı var normal hareketlerde ağrımıyo sen de mi bileğinden rahatsızsın?

Son düzenleme: 19 Nisan 2011
  4. lion

lion Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben bileğimden de rahatsızlık geçirdim ama o bahsettiğim ciddi rahatsızlığım kalp ritimiyle ilgili bir şüphe üzerineydi sonra korktuğum çıkmadı çok şükür engel teşkil edece kadar bir durum değilmiş bileğime gelince de benim de bir tanesi çok zorlarsam hala ağrıyor fazla üstüne gitmeden z barla çalışıyorum ...
    bilek ve eklem rahatsızlıklarına da başka bir konuda da belirtmiştim bunu zeytinyağı (ama piyasadaki içeriği pek belli olmayanlardan değil katkısız) ile masajın ben çok iyi geldiğini duyduklarımdan biliyorum !ve onunla birlikte saf zeytinyağını sabahları içersen hem dışardan hemde içerden eklem dolaşım sindirim gibi vücudun ana işletim sistemlerine de takviye yapmış olursun kemikleri de kuvvetlendirir sen de bir dene istersen ... Acil şifalar !

Son düzenleme: 19 Nisan 2011
  5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    saol denicem

6. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Geçmiş olsun.Çok hassas bir bölge bilek, hele bilek inceyse dahada hassaslaşıyor, benimde en çok korktuğum bölgelerden biri önkol ve bilek. ağrısı gittikce azalıyor demişsin, şınav için ismini tam hatırlayamadım ama grip li birşeydi ondan satın alabilirsin.Yere koyuyorsun onu tutarak şınav çekiyorsun, avantajı bilek eklemine yük bindirmeden, bar tutuyormuş gibi şınav çekiyorsun.

Birde içinde jelatin bulunan ürünlerden tüketebilirsin, jelatin eklemlere çok yararı vardır.Eklem zedelenmesi veya eklem çatlaklarında, kırıklarında jelatin tüketmesini tavsiye eder doktorlar daha hızlı iyileşmesi için

7. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Şınav çekme aparatından alıcam. Normal çekince az acısa da yine hassas olduğunu hissediyorum o bölgenin:/

Sayfayı Paylaş