Elımden tutan yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve doğanzzv tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Baslıktanda anladıgınız gıbı bugune kadar bu sporda kımse bana yardımcı olmadı kımse destek cıkmadı hep arastırdım calıstım dıdındım bıraz bırseyler bırıktırdım gerekırse ac kaldım agzım kokmasın dıye sakız aldım ıdare ettım gıttım paramı salona verdım suplementlerımı eksık gedık almaya calıstım ve artık yoruldum hoca dıye gecınen aslında hıcbır sey bılmeyen tıcarı amaclı ınsanlardan bıktım sımdı ıste tek amacım var oda musabık sporcu olmak kendımı varımı yogumu bu spora vermek bırseylerı basarabılmek aıleme cevreme ben burdayım buyum dıyebılmek umarım gun gelır benı anlayan bırısı cıkar elımden tutar ve hayellerıme ulastırır

denizgnr97, kartals340 ve jkdo bunu beğendi.
  2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Sponsor mu ariyorsun ?

3. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Tam olarak sponsor degıl derdımı halımı anlayacak bır hoca hocadanda ote bır abı bu ısı hakkıyla bana yaptırtacak herturlu destegını gorebılecegım bır abı

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    malesef yanlış bir ülkede doğmuşsun :(

-RevoLt- bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

doğanzzv, destekden kastini biraz daha acar misin? Ne gibi beklentiler icindesin? Biraz da kendinden bahsedersen sevinirim.

6. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Destekten kastım su bana yol gosterıcı herzaman yanımda olan kosulsuz sartsız bır hoca arıyorum hanı hocayı gectım abım gıbı olsun benım su hayattakı tek ıdolum tek amacım o podyumlara cıkmak ben bu sporla kendımı kısılıgımı buldum ve ne gerekırse elımden geldıgı kadar yapmaya hazırım yeterkı hedefıme ulasayım ulasmalıyım maddı acıdan cok sıkıntı cektım cekıyorum su anda salonun aylıgı gelıyo kara kara dusunmekteyım ne yapacagım bılmıyorum bılıyorumkı bu ulkede benım gıbı kac tane genc var bızı goren duyan elımızden tutan bırılerı olsa cok sey basarırız

7. brhmcr

brhmcr Guest

doğanzzv, sahsen uzaktan olsa da destek vermeye calisirim gerek beslenme gerek supplementasyon konusunda idman programi vs konusunda da destek buluruz :) Ancak bir noktayi aciga cikarmak gerekir eger ki hedefin yuksek ise maddi konudaki problemleri asman gerekiyor.

Egri oturalim dogru konusalim maddi olarak belirli fedakarligi gosteremiyorsan bu sporda belirli bir seviyede kalmak durumundasin, ancak elindeki sartlarla elinden geleni yapmak tabi ki mumkun.

8. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Çok sağol senınle tanısmayı cok ıstıyorum ayrıyeten cunku gercekten bu konuda bılgı sahıbı sayılı ınsanlardansın maddıyat konusuna gelıncede okulum kapandıgında mecburen sanayıye gıdıp calıscam ve bırıkımımı hazırlıcam kur programım ıcın zaten burda konuyu acmamdakı amacım ıcımı bı nebze olsun dokebılmektı benı anladıgınızı umuyorum kımseden maddı anlamda bı beklentım yok sadece yanımda bırılerı olsun ve gun geldıgınde o sıhırlı podyumda 1,cılıgımı aldıgımda arkamda o kısı olsun ve aldıgım madalyayı ona vereyım hayalım boyle bu hayal ıcın gerekırse 10 sene gerekırse 20 sene gerekırsede bır omur verıcem yolumun uzun zorlu oldugunun farkındayım

9. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    doğanzzv, Izmir'de hangi salonda calisiyorsun?

10. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kent2 yurtsever spor salonundayım

11. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    kardeşim umarım hedefine ulaşırsın

bi nebze benim derdimi anlattın şu sporda hoca diye bişey yok

varsa yoksa kendin araştırıp buluyosun

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Nisan 2013
  12. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    isterimki herkez hedefine ulaşsın

kartals340 bunu beğendi.
  13. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah çıktığınız yol hayırlı olur. arkadaşında dediği gibi bu sporu yapabilmek için yanlış ülkede doğduk. her zorluğun üstesinden gelirsiniz inşallah. başarılar dilerim size..bench_O

14. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    çok sağolun inşallah birşeyler başarabilirim darısı benim gibi bu sporu idol haline getirenlere

15. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ümit hocadan ne bekliyorsun ki :) adam tekvandoda bir numara ama fitness kısmı niraz ticari tabi. Umarım hedeflerine ulaşırsın

16. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ümit hocadan ümit beklemiyorum zaten şimdilik o salondayım

17. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    valla malesef birçoğumuz seninle aynı durumdayız ,sana şunu net söyliyim öyle elinden tutacak birisini bekleme zaten elinden tutacak birisi çıkacaksa 16-17 yaşında çıkar insanın karşısına onun haricinde kendi kendine ne katabilirsin katmaya bakacaksın , e tabi maddiyet en önemlisi yani yaptğımız yapmaya çalıştığımız iş zor...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    bende kimseden destek bulmadım her ne kadar foruma üyelik tarihim 2006 olsada her sene bi kac ay gidebildim bayram harclıklarımla taki bu son 2012-2013 periodunda bir senedir cok sukur yapabiliyorum onuda haftalık elli liraya denizlide günde 5 saat antrenörlük yapıp birde pazar günleri salonu temizliyordum.cok sukur ocaktan beri durumum düzeldi ve artık supplement ve salon sıkıntım yok.Sırf su para kazanmak icin salon işletenlere inat (federasyonun belli bi miktar ücretle verdigi belgeyi alıp) sporun s sinden anlamayan ve müsteriyi tl olarak gören salon acanlara inat salon acasım var biraz para biriktirip (aile desteğiyle) gercekten insanların güzel gelişimine sağlıklı olarak vesile olmak istiyorum ki bu konuda başarılı da oldum en azından cevremdeki 10 kişide etkili olmusumdur.Umarım bir gün hayallerine ulaşırsın hakkında tabiki hayırlıysa (Sonucta bazı bize kötü gözüken şeyler aslında iyi olabilirde )

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    oyuncu,müzisyen yada sporcu vs büyük hayalleri olanların çalışkan olması azimli olması hırslı olması gerekir ancak şans ve en önemliside elinden tutan nüfuslu biri lazımdır tabiki kendi kendinede hayatta bir yerlere az çok gelebilirsin ama bir yere kadar yoksa sanatta ve sporda ne yetenekli insanlar var aslında çalışkanlar,hırslılar ve girişimciler ama ellerinden tutan olmamış ne yapsınlar örneğin joe weider olmasaydı Arnold da tüm çalışkanlığına hırsına ve azmine rağmen ünlü bir sporcu olamazdı gerçek bu onun için çevre yaparkende nüfuslu insanlarla tanışmaya bakın

Son düzenleme: 27 Nisan 2013
    speedtouch bunu beğendi.
  20. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Nüfuslu insan hımm bu biraz zor gibi gözüküyor ama hiçbirşey imkansız değil sagolsun polonyadan bır hocamızla tanıstım o ban gereklı yardımı yapıcak bılgı konusunda ıdman yemek programı konusunda bakalım allah buyuk bıryere kadar cabalıcam

Sayfayı Paylaş