ektormorfun hardgainerın kalıp yakalaması mümkünmüdür?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ne yazıkki ektormorfum çok zor kilo alanlardanım metormoflar kadar başarıya ulaşmam mümkünmüdür? kalıp istiyorum ama 5 ay oldu kalıp yakalıyamadım hala geçte olsa mümkünmüdür supllementsiz çalışıyorum mesela 5 ay değilde 1 senemi daha mı yavaş gelişir ektormoflar?

2. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ektomorf isen ona göre beslenirsin. karbonhidrat alımını artırırsın. antrenman sonrası hızlı toparlanma için basit şekerli içecekler iç. esmer pirinç lapası tüket. patates haşlaması tüket. sabahları süt ile yulaf ye. yarım kilo tavuk göğsü tüket. bunları yaptında hiç mi gelişme olmadı. sanmam. biryerde kesin bir eksik vardır. eğer bunları yaptın herşey 4-4 lük fakat gelişemiyorum diyorsan bir doktora görünmeni öneririm. hormanal sorunların olabilir. bende ektomorfum fakat 15 kilo aldım spor yaparak. spor yapmadan kilo alabileceğini kafandan çıkartmalısın bu arada. sporsuz zor.

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    profilne baktım o vücuda o kalıba ulaştıysan demekkı imkansız değilmiş cılız görünümden kurtulmak istiyorum gayet iyi gidiyorum fakat su aralar tıkandım gibi geliyor onun için açtım böle bir konu 175 boy 54 kiloydum sımdı 175 boy 61 kiloyum

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bugune kadar bırcok konu acmıssın ve nerdeyse 5 ı aynı kon u uzerıne

vucut tıpı dıye bahsedılen olay senı okadarda ılgılendırmez su an sen gunde kılo x 2 proteın kılo 6-8-10 (nasıl bır metabolızman var bılmıyorum ) karbo al ıyı antrenman yap zaten buyursun hatta cok zor bıle kılo alsan buyursun

dıger baslıklarda da soledım sana genetık evet onemlıdır ama su an ıcın senın bunu dusunmene gerek yok sen ıyı beslen ıyı dınlen ıyı antrenman yap gelısceksın zaten

a genetık yapı yada vucut tıpı nerde onem kazanır genelde defıne donemlerınde ve yarısma hazırlıklarında cok onemlıdır . ama amatorlerın bunları kafasına pek de takmasına gerek yoktur .

zor mu kılo alıyosun karboyu arttır ıyı dınlen . bu kadar basıt

5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    eskıden kilom 58 idi 5 sene önce şimdi 85 cıktım boy 180 vg ye 17 ay önce basladım ozamanilk basladımda 65 tim 2ay kilo aldırıcı kullandım hiç fayda etmedi.senin gibiydim sonra bir arttım bir arttım:)biraz abarrttım da simdi ise karnım yağlandı yağlardan kurtulmaya calısıyorum 61 en fazla 70 yap sonra yaglardan zor kurtulursun
    nasıl adlım dersen zorla yedım öğün sayısnı artırdım.ama gayet zorla yedim uyku düzenimi yerine koydum .buldumu yedim sonra bünyem alıstı zamanla dedimi yaparsan bünyen alışır supelemntlere bende baslayalı 3 ay oldu dedim gibi canın istemse bile zorla yemen gerekiyor ben öyle kilo aldım

Son düzenleme: 18 Ekim 2011

Sayfayı Paylaş