ektomorfum fazlamı hamur yağ tüketiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve frt47 tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. frt47

frt47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkdşlar 16yaşındayım 1,73 boyunda 55 kiloyum spora başlarken 53tüm ve ektomorf yapıya sahibim. kilo almak içn beslenme programı hazırladm ama akşam yemeği koymadım annem ne yapıyorsa onu yiyorum akşamları geneldede protein ağırlıklı oluyor buraya kadar sıkıntı yok.ama 1,5ay oldu karın kasları gözüküyordu önceden ama şimdi karnım şişti biraz sırt ile omuzlar hacim aldı yani cüssem büyüyor ama sanki karnım büyük duruyor göbek değil ama karın kası çok az belirgin oluyor bi biçimi yok düz duruyor yağlanmş bir şekilde sizce beslenmemi azaltmalımıyım yoksa devam ediyimmi aynen. sürekli öğlenleri de 2-3 tabak makarna ve 1tas yoğurt yiyorum.Makarnadanmıdır?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Fazla karbo aldigin icin kilo alman normal ben senin yerinde olsam karin kasi gosterecem cahilligine kapilmadan yeni baslayanlardaki beslenm teknigini uygular idman yapara kilo almaya bakardim. SAbit basliklari bol bol oku ve anla:)

3. frt47

frt47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz yanlış anlaşıldım galiba :) karın kası göstermek değil amacım diyorumki göbekmi çıkıyor yoksa normal kilo mu alıyorum diğer vücuda yayılacakmı sorum buydu aslında vücut yapayım kilo alayım derken fazla kilolar çıkmasın birde :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Direk asiri yaglanman var ise karbonhidrat alimini azalt. Gunluk ortalam kilon basina 4-5 gram karbonhidrat alman yeterli. Beslenme teknigi olarak yeni basalayanlarda harika bir konu var.

Sayfayı Paylaş