Ektomorf Nasıl Başlamalı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve eagle45 tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım.

Yaş 29, kilo 61-63, boy 172cm. Ektomorfum.

Daha önceden sportif bir faaliyetim yok. Lise döneminde askeri okul çalışmaları sırasında da salona çok az gitsem de çoğu makine ve hareket aklımda. Sadece terimsel olarak hafızamda kalmıyor.

Öncelikle şunu söylemek isterim ki sabit ve okunması gereken başlıkların hemen hepsini okudum. Ama kafamda yine de soru işaretleri var. Bir salona yazılacağım ve oradaki hoca bana bir program çıkaracak.

Size göre bu programda asgari olarak hangi hareketler, kaç setle, kaç tekrarla olmalıdır? Terimleri orijinal yazarsanız çok sevinirim. Gerisini araştırarak bulabilirim.

Saygılar.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş