Ektomorf kardeşlerim içeri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve abcdefgHAKAN tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    EKTOMORF YAPIYA SAHİP OLANLAR ( EKTOMORF YAPI)

Ektomorf yapıya sahip olmanın yarrattığı acıyı sadece bizler biliriz.. Annelerinizden oglum yemek ye

bi deri bir kemik kaldın, Kızlardan Çok zayıfsın ya kız gibisin narisin bu çok hoş (sie) xD gibi kelimeleri duymaktan, Erkek

arkadaşlarınızdan Lan vursam ölürsün kuş gibisin olum yemek ye biraz ölücen gibi laflar söylemelerinden artık gına mı geldi ?

Magazaya girip hemen XS tshirtlerimi arıyor gözleriniz? Giydiniz pantolonlar beldedurmuyor hiç bir şekildeüzerineyakışmıyormu?

Aynaya baktığınızda elbiselerin bize diyilde, bizimelbiselereyakışmadığımızıçok çok iyi biliyoruzancak bunusuyüzüne çıkarmaya,

yüzümüze çarpmaya ,kendimizle dertleşmeye bile çekiniriyoruz..

Lan ne bu halim demekten bile kaçınıyor moralimizi yüksekte tutup suçu elbiselere atıyoruz değil mi?

Günde bir ögün yemekle hayatımızı sürdürebiliyoruz.SUiçmesıklığıgibibir derdimiz yok..2 / 3 gündebir tuvalete gidiyoruz..

OH be ne rahat.. Üzerine birde sigara içiyorsak vede Bilgisayar alışkanlığımız varsa ohhh misss gibi arkadaş....

Vucudu güzel biri görünce görmemezlikten geliriz yada dahada iyi bir vucuda sahipse bok atarız ve böylece egomuzu belli bi seviyede tutmuş oluruz..

Birde iş hayatımız varsa aman yarrabbim...Koştur yemekyemeye vakitbulama yada abur cuburlarla karnını doyurayak üstü yemekyemeler

Felan filanlar insanların arasında çubuk kraker gibi dolaşmalar nekadar acı ve mutsuz bir durum...

Biz yıllarca bu halimizi Benim yapım böyle allah vergisi diyerekgeçiştirdik.Nekadaryesemde kiloalamıyorum(hassi....) Kimikandırıyorsun sen

Birader.. Hangi zamanda hangi sürede neler yedin nekadar yedin açıkla deseler ımmmemmmeöööödiyipkalırız...İnsanların hayata bakışaçısını

inan değiştirebiliyoruz.. Lan mehmet tüy gibi ag vursan geberir gider. ALLAHtan bizim kilomuz yerinde diyerek bizim sayemizde şükreder bizde bu sevaba vesile olmuşoluruz...

İnsanların Göz zevkini bozarız.. Fotograf çekinmeye çekiniriz değil mi ? En sevdiğimizmevsim kış..

Çek montu üstüne giy pantolunun altına pijamaları yuppiii kendine güvenin gelsin Şişersin böyle kendine güvenin gelir artık

Kızları kesmeye başlarsın.. Ulan yaz geldimi hadi çıkalım sahile ... Voleybol için file direği olarak kullanılmak isteniriz biliyorum biliyorum

Söylemenize gerek.. . (Kız mevzulara girmeyim epeyuzunsürer)

Arkadaşlar Şu hayatta En önemli şey insanın kendi canıdır, sağlıgıdır.. Bir kere geliriz dünyaya bu cana sahip çıkmak gerekir.Yediğimize,içtiğimize

Önem göstermek lazım.. BElli bir amaçlar yüzünden kendimizi unutmaya gerek yok.. Kendi hayatın İçin ne yapıyorsun ? ''Çalışıyorum''''Geziyorum''

''Egleniyorum'' - Tmm kabul Sağlıgın sıhhatin içinvucuduniçin,neyapıyorsun..Miden,bagırsakların,böbrekleriniçinneyapıyorsun?

Kendimiz için Birşey yapıyorsak bunlar zevkten,egodan,keyiften ibaret olmaması gerekiyor..Sadece Ruhu rahatlatmak diyil bedenine rahatlatmak,

huzura kavuşturmak gerekir.

Yukarıdaki anlattıklarımı okuduğunda lan beni anlatmış bu adam, bende böyleyim diyorsan ........

Korkma hiç bir şey için geç diyil, herşey düzelicek yeterki kendinesahipçık kendin içinbir şeyler yapaya gerçektenkararver...

Ektomorf yapıya sahipsen ve bodybuilding başladıysan doğru yoldasın dewam et..(Başka çaren yok zaten) Kilo alamıyorsun, vucudun yağ tutmuyor

(bazı ektoların yapısı yaglanmaya msyt olabiliyor) Kiloalmansadece kas kütlesiylemümkün...Bogazındanyemekgeçmiyor...

Miden alınan besinlere küfredip onları dışlıyor mu .. Moralini bozma herşey düzelicek...

Boyun var ama ince bir kavak agacı gibimisin? yadakısasınzayfısın beyzbolsopası gibimisin? Moralini bozmaHerşey düzelicek

Ektomorflar Bodye başladınız sıkıntılı bi dönem sizi bekliyor demeyeceğim.. Çünkü yapınız itibariyle ilk 2 3 ay gözle görülür gelişim bu

egonuzu tavan yapmaya yeticek.Vucut yapınızı ve yagsızlıgın sebebıyle vucut hatlarınız ben burdayım demeye başlıyacak.Zaten doğuştan Sixpackler

zayıflıkta dolayı gözüküyor onda sıkıntı yok..İnsanlarla kaynaşmaya başlıcaksınız supplement denilen o şeyi keşfedeceksiniz, araştıracaksınız...

Ve çabuk dahada hızlı bir şekilde ilerlemekiçinbendealıcam bendealıcam diyetutturmayabaşlıcaksınız her gecerüyanıza girecek...

Aman sakın ha 6 7 aydan önce kesınlıkle kullanmayın..Helekı yeterlı beslenmıyorsanız hiç kullanmayın idmana bile gelmeyin...

Supplement ek besin takviyesir. İyi bir beslenmenin yanında faydasını görürsünüz ama erkenden alacagınızvebeslenmeyioturtamadığınız

zamanlarda su niyetine içer paranızı çöpe atmış olursunuz yazık günah be arkadaşım..

2 3 ay sonra gelısme duracaktır ektolarım.. ileri adım atmak için beslenmeyi çok ıyı bır sekılde oturtmaya baslamanız gerekıyor..

3 ay kazandıgınız kilo hacim vs 2 günlük hastalıkta anında gidebilir kendinize iyi bakmanız gerekiyor..

Ektoların bu sıkıntısı var hastalandığında, beslenme düzenini bozdugundaçok çabukkilokaybıyaşamaktatır...

En önemli Kurtarıcınız herzaman Beslenme olacaktır ve ağıridmanlar...

Ektomorfların kilo alabilmesi hacim kazanabilmesi için kesinlikle düzeni bozmamak, sabretmesini öğrenmesi gerekiyor.. Haftanın 5 günü

mükemmel bir şekilde Besleniyorsun ama hafta sonu2 gün iş geregi vsgereği beslenemiyorsunbubile5 günlük emeğiçöpebileatabilir.

Sakın ama Sakın o 2 günde idman yapayım deme.. Yeterli beslenmediğiniz günler idmana gitmek, geriye adım atmak demektir...

Midenizi zorlamayın ilk zamanlar oda bu duruma şaşıracaktır.. Ögün sıklığınızı arttırın midenizzamanlagenişlicekannenizyeteryavrum

yemeek yapmaktan bıktım sana dediğini yakındaduymayabaşlıcaksın meraketme...BEslenmeprogramı hakkında birşey söylemeyeceğim..

Bodyforumtr Sitesinde bilgi mevcut elbetteişinizigörür..Ama düzeni bozmayın 1 ögünübileatlamayıngünde5 6 ögünyemeğe gayret edin...Öğünü

Atladğınız zaman günah işlemiş sayın kendinizi ve günah çıkarmak için besinlerden af dileyin telafi edin...

Biliyorsunuz idmanlarınız ağır geçmesi gerekiyorama nekadarağır?Ağırlıkattırarakçalışmalıyız.Enson setteen fazla6 tekrar yapabilceğinagırlıkolması gerekiyorama bu

6 tekrarı yaparken dırsek,kol,bacak,omuz,bel vs kuvvet almayın en çok burda hata yapılıyor.Hareketlerden çalmayın..Kendinizi kandırmayın...

Aynada Kendinizi incelemeyin sakın... çalışırkengezerken bol elbiselergiyin..Geliştiğiniziiçinizde hissedin..BöylecePsikolojikolarak kendiniziiyi

hisseder ,rahatlar horman seviyeni yüksektlerde tutmuş olursunuz.. Başkalarının helekı body veya baska sporlalarla ugrasmayan kısılerın elestırılerıne

pek kulak asmayın tınlamayın.

Ektomorflarım bellı bır düzenden sonra bocalarsa eğer hayal kırıklıgına ugrayabilir.Aldığınız kılolara pek guvenmeyın sahip çıkın onlara..Dahada fazla

gelısmek,kütle kazanmak için ögün sıklıgını.besin miktarınıarttırmakgerekiyor.55kilodan70kiloya ulaşabildiysenbu70kiloyu 7 ay sabittutman gerekiyor

organların aldıgın kiloya uyum saglayabilsin..Olurda hastalık yadabodybırakmagibibir olasılıgınolursa enazındanfazlakilokayıpyaşamazsın...

Şu an 160gr tonbalıgım,muz,bir ufak kasede fındıgımla keyif yapıyorum.. Kıskanmayın bende sizlerden biriyim:) yazıya dewam ederim umarım.

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Telefondan attim kelımelerin cogu bitisik cıkmıs sory

Son düzenleme: 16 Aralık 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş