Ektomorf deyip moral bozanlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lordumuzca tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lordumuzca

lordumuzca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bazı fikirlerimi dile getirmek istedim. Arkadaşlar özellikle forumda Ektomorf um 4 ayda +36 kol yaptım gibi bir çok örneği bulunan çok fazla konu görüyorum.
    Ektomorf olarak biliyorum ki Ektomorf birinin kolu başlangıçta 27-28 cm den fazla olamaz normal şartlarda ( boy - kemik vs.) . Az çok araştırdığım için fazla önemsemiyorum. Fotograf ve bilgi veren arkadaşlar bu konuda gerçekçi olursa forum bazı konularda daha kullanışlı olacaktır.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Vucut tipleri konusunda hem forumda hemde google de çeşitli resim ve bilgiler mevcut.Ben araştırdığımda bilgiler buldum.Fakat bunda moral bozacak bir durum söz konusu değil.Ektomorph ile metamorph arası vucudu olanlar var görüntü ve kas yapılanması olarak.Bunlar vucutlarına ektomorph ta diyolar metamorph da diyolar.O kadar kıyaslanacak bir durum değil bence.

3. lordumuzca

lordumuzca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Vücut ölçülerinden çok şeklin önemli olduğunu düşünüyorum zaten.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Benim kanımca bu sana kalmış bir şey.Eğer beslenmeni ve antrenmanlarını aksatmıyorsan ve elde ettiğin vucut şekli seni mutlu ediyorsa olay budur zaten.MEsela benim vucut tipim çok çalışırsam BB ye sıkı zaman ayırırsam endomorph olur ama örneğin benim istediğimde ektomorph ile metemorph arası.Ama bu imkansız çok kalın bir kemik yapım var ve şimdiye kadar normal günlük hayatımda yaptığım işlerle kol ölçüm 37 ve 80-90 kiloluk yükleri rahat kaldırabiliyorum.

Benim kişisel düşüncemi sorarsan, elde ettiğin vucut tipinin seni psikolojik olarak tatmin etmesi ve başkalarının söylediklerinin moralini ve şevkini kırmaması.

Sayfayı Paylaş