Ektemorf vucut göbek eritme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OROCHI69 tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara Özveren sokak Maltepe
    Arkadaşlar ektemorf vucut tipim var 1. ayımı dodurdum beslenmeme dkkat ederim çoğu zaman ancak kurban bayramı nedeniyle pek dikkat etmiyorum şu sıralar , biraz göbek sorunum var sixpackleri çıkartmak istiyorum antreman programım daha çok omuz genişletmeye yönelik six packlerle ilgili olarak yalnızca mekik hareketi var(squat ve benzeri hareketlerin sixpacklere etkisi konusunda bi fikrim yok) bu yüzden evde kendim çalışmak istiyorum

sorularım şunlar

1.Antreman günlerinden sonraki günlerde 15 dakikalık yürüyüşler faydalı olur mu

2.Spor salonum eve çok yakın , salondan çıktıktan sonra eve koşarak gitmemin bir faydası olur mu

3.Salona kalın şeyler giyerek gidiyorum dolayısıyla salona vardığmda hafif terlemiş oluyorum , ısınmama gerek var mı ayrıca programımda ısınma yok ısınmayı soyunma odasında filan mı yapmalıyım ısınmanın göbeğe etkisi var mıdır

4.Salona akşam 20:00-201!5 gibi gidiyor 21:35-21:50 gibi geliyorum ve gelir gelmez 3 yumurtalı omlet+taze meyve suyu+beyaz peynir yiyorum bu dğoru mudur antreman saatlerinin geç olması, antreman sonrası öğünün son öğün olması yağlanma yapar mı

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/bodyforumtr-kullanim-kilavuzu-79035.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş