Ektemorf vucut beslenme programım iyi mi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OROCHI69 tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara Özveren sokak Maltepe
    arkadşlar bodye yeni başladım forumu uzun süredir takip ederim 3. antremanımı yaptım yeni ve geldim beslenme programım hakkında sorularım olucak(boy:182,kilo:65) kilo almaya çalışıyorum

sabah(7:00):kalkar kalkmaz 1 yemek kaşığı bal ya da 1 bardak %100 doğal taze sıkılmış portakal suyu(cappy)

5 10 dk sonra : 2 yumurta haşlanmış ya da tavaya kırılmış, 50 gram beyaz peynir veya lor peyniri,süt+cornflakes(yulaf ezmesini kullanıyordum normalde ama cornflakesin etkisi olmaz diye dşünyorum) 4 dilim çavdar ekmeği

araöğün için henüz bi program yapamadım okulda oluyorum araöğünde saat 10 gibi filan yemem gerekiyor neler önerirsiniz mesela 1 avuç fındık uygun mudur veya 1 elma

öğle yemeği(13:30):ne çıkarsa yiyorum genelde proteinli ve karbonhidratlı şeyler çıkıyor yğalanmayı sorun etmiyorum pek mesela bugün bulgur plavı+haşlanmış tavuk,yoğurt çıktı

akşam yemeği(17:30):ne çıkarsa yiyorum gene ama genelde komplex karbonhidratlı şeyler yiyorum bulgur pilavı,yoğurt,bamya(bitkisel protein) gibi

antremandan önce(2 saat önce flan):1 tabak bulgur pilavı bi bardak süt 1 avuç fındık

antremandan sonra:2 bardak taze sıkılmış portakal suyu+4 tam yumurta,1 tabak bulgur pilavı

yatmadan önce:50 gram lor veya beyaz peynir 1 bardak süt veya bi kase yoğurt

Sayfayı Paylaş