EKTAMORF vucutta son nokta !!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve U.S. tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. U.S.

U.S. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.5 yıldır bb ile uğraşıyorum fakat çok düzensiz yaşantım ve beslenmemden ötürü sadece kalıp kazandım çok az kas yapabildim. Şu an omuz= 110 göğüs= 94 kalça= 86 Ektamorf bir insan olduğumu düşünüyorum ama kilo alırken ve kas yaparken zorlanmıyorum aksine sakatlıklar vs. vucudu zorlamak hoşuma gidiyor .
    Sizce ektamorf bir insan beslenmesinden sporcu gıdalarına kadar herşeyiyle tam bir spor programı yapsa vucut ölçüleri bakımından en son noktası nedir ? Bi yerde okumuştım insan vucudu belli bir noktadan sonra ilerleme kaydetmiyormuş umarım bu noktaya ulaşmamışımdır dumbelllls

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    "En az" 5 yılın daha var rahat ol.

3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    1,5 yılda zirve yapamazsın merak etme daha önünde yıllar var.

4. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    gelişmek istiyorsan bu sporda yıllarını vereceksin ben 16 yaşındayım hedefim 21-22 yaşında 80'lerin estetiğinde bir vücuda sahip olmak
    olunda başarılar....

5. U.S.

U.S. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ektamorfların önce büyük kas kütlelerini çalıştırması gerekiyormuş. Heralde ben 1.5 yılda yanlış çalışmış olabilirim çok hızlı yüklendim hem çok tekrar hemde çok kilo kaldırmaya çalıştım bırakınca kaslar çok çabuk söndü. Bu konuda ektamorflara özel bildiğiniz güzel bi antreman programı var mı?

Sayfayı Paylaş