Ekmek yemeden kilo alınmıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kartvizit tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sa herkese ekmek yemeden kilo alamıyorum değerli sporcular. Benim yaşım 18 kilo almak için hep evde şınav mekik falan çekip protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum ama haliyle her gün tavuk yiyemiyoruz. O yüzden ben artık ekmek takviye yapmaya karar verdim. Bana tavsiyeleriniz nelerdir. Günde 1 ekmek göbek yapmaz değil mi? Akşam yemeğinde mi yoksa öğlen yemeğinde mi ekmek yemeliyim. Her insan gibi bendede azcık göbek olabilir fakat artık kütlem biraz artsın istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme: 30 Mart 2011
  2. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kilo işi sadece ekmekle olmuyor kardeşim. Belirli beslenme programları var onlardan yararlanırsan çok daha iyi olur. Forumda bulabilirsin bunları...

kartvizit bunu beğendi.
  3. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ekmek yemedende kilo alabilirsin. örnek makarna,pilav tabi abartmadan yediğin sürece sorun olmaz.

kartvizit bunu beğendi.
  4. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Pilav makarna konusunda evden tepkiler yağabiliyor. Hep pilav makarna mı yicez gibisinden. Neyse annemden pilav ve makarna yapmayı öğreneceğim söyledim şimdi ondan sonra ver elini pilav makarna.

5. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    pilav da makarnada yapımı kolay şeyler bende öğreneli 3 ay fln oldu antreman öncesi ve sonrası yiyorum tabi gün içinde nornal bi insanın yediği kadar ekmekte yiyorum :D

Sayfayı Paylaş