Eklem Ağrıları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TycoLoN tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bazı zamanlar sizde de oluyor mu bilmiyorum ama biceps çalışırken her zaman olmasa da çoğu zaman dirseklerimde ağrı hissediyorum, bi sızlama oluyor, aynı durum omuz çalışırken omzumda da oluyor böyle catırdıyor, katur kütür sesler geliyor, bu konuda bir tavsiyeniz, şunu şunu yapsan iyi olur veyahut şunu şunu kullan dediğiniz birşeyler var mıdır ?

2. resul132

resul132 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ilk başlarda omuz pres de çok fazla çatırdılar geliyordu zamanla geçti kardeşim

3. mehmetali6157

mehmetali6157 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Sinop
    Benzer sıkıntıda bende de mevcut, sol dirseğim de ağrı var, sebebi 3 haftadır ağır çalışmam diye düşünüyorum.Ağırlıkları azalttım ağrıda geçmeye başladı.Sende bir süre ağırlıkları düşürebilir ve ağırlığı kaldırırken kolları tamamen düz konuma almazsan ağrıların azalabilir.

4. Ufuk GECE

Ufuk GECE Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Antrenmandan önce esneme, gerilme, ısınma hareketleri yaparsan çok sıkıntı olmayacaktır. Bir de vücudu sıcak tutmaya bak antrenman boyunca.

5. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yorumlarınız için teşekkür ederim, antremandan önce hafif ağırlıklarla, ve esneme gerilme hareketleriyle ısınma yapıyorum zaten :)

Sayfayı Paylaş