Ek besin kullanmadan ant.dan sonra yenmesi gereken?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cacala tarafından 5 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Öncelikle merhabalar. 20 yaşndayım 1.84 boy 76 kilodayım yaklaşık 3.5 aydır yapıyorum başladığımda 62 kiloydum. Benim sorum şu şekilde salonda beslenmeyle ilgili herkes farklı şey söylüyo. Şuanda ek besin kullanmıyorum kafamda daha zamanı var belkide hiç kullanmıycan bilemiyorum amacım bulk bi vucüt hiç bi zaman karın kasım gözüksün diye çabam olmadı yani anlıycağınız tabiri caizse hayvan görünüm istiyorum. Ant. dan önce karbo alımı yapmam gerekiyo orda tamamım pilav makarna patates vs. ancak ant. sonrası ne yiycem? yumurtamı haşlıycam ekmek arası ton balığımı , tavuk pilav mı ne yemem gerekiyo bundan öncesine kadar cici bebe + bal + süt+kuru yemişler yiyordum ancak çok fazla yağlandırıyo artı gına geldi mide kabl etmiyo artık. Birde ant saatleri çok ters bu sene 3. girişim olucak öss ye dersaneye gidiyorum öğleden sonra full doluyum sadece akşamları 7.30-8 gibi antrenmana gidebiliyorum ondan öncesinde 5.30-6 gibi akşam yemeğimi yiyorum geldiğimde saat 10 u buluyo. Yardımlarınız bekliyorum iyi forumlar.

AYRICA FORUMDA SÜREKLİ ARAŞTIRMA YAPIYORUM ANCAK TÜM BESLENME PROGRAMLARINDA EK BESİN VAR HİÇ DOĞAL Bİ PROGRAM YAZAN OLMAMIŞ. ŞİMDİ DİCEKSİNİZ FORUMDA ÇOK BESLENME VAR DİYE ANCAK BENM ULAŞMAK İSTEDİĞİM CVP YOK.

Son düzenleme: 5 Kasım 2011

Sayfayı Paylaş