Ek besin kombinasyonu önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BuRaK_eFe tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu spor yardımlaşma ile ilerlere taşınır ve lütfen okuyan hocalarımdan yorumlarını bekliyorum

elimde

nitrofull 5100 amino asit var

omega3 ( balık yagı ) var

ve hardline creatin var artı olarak whey veya progainer almayı düşünüyorum

bunların hepsini kullansam mı ?

whey mi yoksa progainer alsam mı ?

bunları günlerde hangi ögünlerde ne kadar tüketsem ?

yardımlarınızı bekliyorum....

tek taraflı düşünmeyelimm herkesin bir gün yardımlaşmaya ihtiyacı olacaktır elbet....thums:

2. VG

VG Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz kendinden bahsedersen yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum. Ne zamandır bu sporu yapıyorsun? Ne sıklıkla? Amacın ne? Kaç kilosun? vs.

BuRaK_eFe bunu beğendi.
  3. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    4 ay yaptım bıraktım şuan evde çalışıyorum 19 yaşındayım 60 kilodayım yag oranımı ölçdürdüm 11 çıktı en iyisi bu ne fazla ne eksik ama çok şekilli olsamda hacim olarak küçük

4. VG

VG Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    BuRaK_eFe, bana soracak olursan evde çalışan birisi için bu kadar takviyeye gerek yok. Sağlıklı bi şekilde kilo almak ve vücuduna şekil vermek istersen gainer kullanabilirsin.

BuRaK_eFe bunu beğendi.
  5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    şu nitrofull a para vermeyin ya biraz araşdırmacı olun paranızı sokağa atmayın:S. resmen şekerli tebeşir tozu farkı yok değerlerinede inanmıyorum. hem senin burda amino acid alman hata, whey herkez için 1. sırada olmalı supplement konusunda. eğerki whey yoksa ilk olarak whey i almalısın. whey her zaman bodycinin en temel supplementidir olmazsa olmazdır kim ne derse desin. kana daha çabuk karışan bir protein yok. ordan burdan duyupta içinde ne olduğu belli olmayan aminolara para vermeyin. senin alacağın en başda whey. ondan sonra diğer ürünleri düşünebilirsin.

Son düzenleme: 6 Eylül 2009
    usd61 ve BuRaK_eFe bunu beğendi.
  6. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    jarhead a katılmamak elde değil hem nitrofull konusunda hemde whey protein konusunda...benim şahsi fikrim ise bu kadar supplemente bir spor salonuna yazılıp uzman eğitmen ve antrenörlerden destek almanızı tavsiye ederim...çünkü supplementler kullanarak bu spor yapılmaz beslenmeden tutunda antrenman bilgisi ve dinlenme kurllarını yapmazsanız adeleniz tam randuman sağlayamaz hatta kas yıkımı bile gerçekleşebilir....kolay gelsin...

BuRaK_eFe bunu beğendi.
  7. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten başlayınca kullanacagım ramazandan sonra geri başlıyorum ona göre yorumları almak isterim..

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

arkadaşlar bakın kurallarda ne var..

15- Site içerisinde kişisel-kurumsal ticari kaygılar içeren ya da bir markayı/kurumu abartılı bir biçimde öven/karalayan mesajlar atılamaz. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından incelendikten sonra haber verilmeksizin silinecektir.

tahlil sonuçları mı var elinizde..lütfen hiçbir markayı mesnetsiz ne karalayın nede övün..
    supplement'ın kalitesi tadıyla belirlenmez..kimseyi boştan yere karalamayın ve söz hakkı doğurmayın..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementlar-n-e-yaray-p-t19120.html

Son düzenleme: 7 Eylül 2009
  9. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    neden bukadar kesin konuşuyorsunuz ben nitrofull kulanmadım ama kulanan bazı arkadaşlar memnun bazı şeyleri abartmayın ve firmaları karalamayın lütfen

10. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    peki diez gözümden kaçmış ama ( supplement firmalarını hiç bir şekilde ne abartın nede karalayın diyor) ben bu sitede çok gördüm birtakım supplementleri göklere çıkardıklarını. resmen altın değerine koydukları supplementler var. ve bunu çok özel sözlerle abartarak dile getirenler var. nerde o zaman bunların uyarısı. site yönetiminin bu konuda daha titiz olmalarını rica ediyorum. öyle birşeyde bütün supplement başlıklarını teker teker silmeniz lazım.

yolcu02 bu supplement i kullanan arkadaşlarımdan ve satıcılarından bizzat bu kanıya vardım eğer kullandığın ürünün psikolejisi altında kalmadan karar verebilecek bir yapıya sahipsen eğerki bişey vermediğini nlayabilirsin.

11. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    whey jarheadin dedigi gibi gereklilik ... diger supplement ise ihtiyaca göre degisir

12. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    elinde whey olmadan başka bir supplement alan bi bodyci bana göre elinde ekmeği yokken peynir almak gibi bişeydir. öyle yavan yersin.

13. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    whey mi gainer mı tavsiyenizi anlamadım ?

birde 4 lü kullanımda bir zarar görür müyüm ?

14. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    whey tabiiki ama diyorsan gainerin içindede şu kadar protein var. ordanda alabilirsin tabiiki ama çabuk biter bu senin tercihin. gainer da olabilir. 4 lü kullanım derken whey gainer amino ve balık yağını söylüyorsan hayır zarar görmezsin. ama supplementten önce beslenmenin iyi olması lazım. supplementlere göre beslenmeni ayarlama beslenmene göre supplementlerini ayarla.

15. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    artı olarak birde creatin var ?

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bizler elimizden geldiği kadar buna engel olmaya çalışıyoruz..ki bu kural 2-3 aylık bir kural maddesi..mesajın altında yönetime rapor et düğmesi var..ordan ihbar edin ..ya da pm atın.. sizlerden sorumluluğu alın lütfen..

17. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocam yardımcı olun biraz daha ?

Sayfayı Paylaş