ekşi sözlükte body building...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hernan77 tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ekşi sözlükte body building araştırması yaptım çıkanlar muhteşem ben çok güldüm. umarım sizler de eğlenirsiniz. okumanızı tavsiye ederim. başlık kısmına body building yazın ve ara deyin....

http://www.eksisozluk.com

Son düzenleme: 11 Haziran 2007
  2. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    buna koptum

''psikopat sporu. insanın sürekli kendinden daha iri birini görüp "aha, onuda geçecem en hayvan ben olacam" saplantısına girmesine sebeptir. asla tatmin olunmaz, biceps büyüdü deltoid küçük kaldı. o da büyüsün bu da büyüsün" derken hergünü salonda geçer adamın :D:D:D''

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yazılarımdan biri. ;)

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    güzel yazmışsın scwarz....

bu nasıl:

iste erkeklerimizin sidik yarıştırdığı başka bir konu daha: vucud geliştirme

tunc: oğlum geçen bir başlamışım barfiks(umarım boyle yazılıyodur)e, 50 çektim.. hoca geldi portakal suyu getirdi.. dedim istemeeeez! iste el alışkanlığı istemez derken tek elimide boyle kaldırdım havaya, ulan bi baktım tekde gidiyorum.. bi 20 de oyle çektim.. eleman yamuldu allahıma, eğilip kulağıma demesin mi "yaw tunç ayıp oluyo, bi karizmamız var, vallahi ben çekemem bu kadar, elaleme rezil etme bırak hadi".. kırmadım çocuğu

ahmet: ulan tunc amma sallıyosun ha, beşer beşer mi saydın lan?

kırat: ehahahaha, hadi olm bi şınav(aha bunu hiç bilmiyorum) çekte görelim bakalım. ben askerde 150 çekiyorum, hemde alkışlısından.. bi ben kendimi alkışlıyodum bi komutan beni yeminle

tunc: buyrun beyler salona bi akşam.. ben çift dumble ile ısınıyorum.. hepinizi havada karada yerim be

berk: bi kitap okuyun desem, sonra tartışalım desem, hiçbiriniz yanaşmazsınız, ben sporumu doğada yapıyorum, ormanların içinde koşmak hiç değişilir mi ter kokan bir salona

ahmed: ulan o florya ormanlarında kaydılar galiba bu çocuğa.. bi yumuşadı bu.. yumoooooooş

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Farklı zamanlarda vücut geliştirme başlığına eklediğim yazıları toplu halde ekliyorum.

1 ) psikopat sporu. insanın sürekli kendinden daha iri birini görüp "aha, onuda geçecem en hayvan ben olacam" saplantısına girmesine sebeptir. asla tatmin olunmaz, "biceps büyüdü deltoid küçük kaldı. o da büyüsün bu da büyüsün" derken hergünü salonda geçer adamın.

2) nazlı bir sevgili gibidir vücut geliştirme. beraberken siz ona zamanınızı, paranızı, emeğinizi verirsiniz o size kas verir, heybet verir. ama bir kaç ay aramayın sormayın bakalım, nişan bozunca verdiği hediyeleri geri alan aileler gibi alır size verdiklerini. ama bunu yaparken siz ondan döktüğünüz alın terinin, protein protein diye yediğiniz saman gibi etlerin hesabını soramazsınız, öylesine nankör öylesine yavşaktır bu spor.

3) acıyı kanıksama sporu. sadece antreman sırasında çekilen şu pek bilindik "no pain, no gain" geyiğinin muhattabı olanın haricinde bu bahsettiğim acı.
    üzerine fazla yüklenilmiş bir kastaki kramp, antreman sonrası soğuk çarpmış tutulmuş sırt, barların ezdiği, barfiks çekerken yırtılan nasır, bacak hareketleri sırasında ayak tırnaklarının etine girmesi sonucu oluşan tırnak altı iltihapları, herkesten daha ağır olan vücut üyelerinin, bağlı bulunduğu kaslarda sebep olduğu daimi ağrı(velhasılı çalışmadan gelişen trapezler), gece uyumak için ne pozisyon seçersen seç altta kalan kısmın anasının sikilmesi ve benzeri acılara alışmak, bu sıkıntıların mevcut olmamasının nasıl bir his olduğunu unutmaktır bu spor.e

4)en güzeli amatör yapılanıdır.
    efendim nasıl mesele sanat oldu mu profesyonellik işin içine ticareti sokar, ticaret de sanatın asaletine kast eder ise, bu sporda da profesyonellik, keyif unsurunu yerle bir edecek, sporu sağlıksız bir sidik yarışına çevirecektir.
    profesyonel arenada vücut geliştirmede artık insan anatomisinin sınırları aşılmıştır. velhasılı steroid kullanımı bir çeşit farzdır. yani "ben doğalcıyım" diyen adamın o podyumlarda yeri yoktur. zira kıçında yüzlerce iğne deliği olan bir adamın yaptığı kütleye senin doğal yollarla ulaşman pratikte imkansızdır.
    peki nedir steroid desteğiyle yapılan vücudun dezavantajı?
    bir kere sıhhi zararları herkesin malumudur. bozulan hormon düzeni ile cinsel işlev bozukluklarından ölüme kadar giden rahatsızlıklar, iç organlardaki kalıcı hasarlar ve daha niceleri..
    lakin ben bundan daha önemlisi vücut geliştirmeciye en fazla motivasyon sağlayan başarma hissininin, steroid kullanımıyla örselendiğini düşünüyorum. yani hormon desteği olmadan yapılan mütevazi bir vucudu elde etme sürecinde alınan tadın, onlarca iğne yiyerek yapılan, insan azmanı bir yapıdan kesinlikle daha fazla tad vereceğinden eminim.
    steroid kullanarak vücüt yapmak, son videoyu görmek için oyunu god mode'da oynamak gibidir. yaşatacağı tatmin yarımdır, eksiktir. oysa ki oyunu sindire sindire, tırmalaya tırmalaya oynayınca tatmin olmak için videoya ihtiyacınız yoktur.
    (bkz: steroid rage)
    (bkz: synthol)

6. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aramıştım öncen bodybuilding diye acyip gülmüştüm
    bu arada hem aramızda bi ekşi sözlük yazarıda var

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Steroidleri oyun hileleri ile bağdaştırman çok etkileyici bir benzetme olmuş gerçekten tebrik ederim.

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  9. xtrafrozen

xtrafrozen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    ilk gün mastürbasyonun zararlarını yüzünüze vuran hede. çalışmaya başlamadan önce ölçüler alınır, sağ pazu:31, sol pazu:30 cm.

10. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
  11. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yazmışlar karaciğerli olanda iyiydi. : ))

12. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Karaciğer olayına güldüm bende!

13. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38

:evil::evil::evil::evil:

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen kurallari okuyun,bos mesajlar atmayin.

Sayfayı Paylaş