(ehlen) yaş 22 boy 181 kilo 74.5 2.5 aylık çalışma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ehlen tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ehlen

ehlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar vg ye baslayali iki bucuk ay oldu ve 69 kilodan 74 e çıktım. Supplement olarak mass gainer kullandım.Gogus neredeyse hic yoktu.boyum 181.genetiğim spor icin muthis uyumlu.yillarca amatör kuluplerde futbol oynadim.karnim dumduzdu ve ust vucut cok zayıf ama gucluydu.vg yi cok sevdim ve muthis adapte oldum.haftada 6 gun neredeyse 2 saatlik egzersizleri kaldirabiliyorum.inanilmaz atletigim ve arkadaslarim yag oranimin cok az olduğunu ve bu yuzden cok rahat sixpack kastıgımı soyluyorlar.aldıgım kiloları hep kas kutlesi olarak alıyorum..ama daha fazla kilo almam gerektiği için sixpackler kilo alınca yok olmaya ya da gozukmemeye baslayabilirmi.hızla kilo alıyorum.neredeyse hergun et yiyebiliyorum.metabolizmamda cok hizli cabuk acikiyorum.yaza kadar nasil bir yol izlemem gerekiyor yorumlarinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    :D sandığın kadar genetiğin iyi değil kardeşim öncelikle omuzların çok dar yani 74 kg sın ama 60 kg gibi duruyorsun kolların minik karın kasların çok güzel değil şekil olarak yani at gözlüğünü çıkarmalısın tavsiye istiyorsan haftaa 6 gün antreman yapmaya devam edersen yine böyle kalır büyüyemessin büyümek için haftada 3 gün veya 4 gün antreman yeterlidir kaslar dinlenirken büyür protein ağırlıklı beslenmelisin hedefini bilmiyorum ama 80 kg ye çıkman için 130 140 gr protein ve 250 300 gr arasıda karbonhitrat almalısın günlük buna göre kendine bir besin programı hazırla antreman sayını azalt haftada 3 4 güne çekmeye çalış antremanın 1 saatten çok fazla olmasın büyümek istiyorsan diyebileceğim bunlar at gözlüğünü çıkarmalısın biraz objektif yaklaş :)

3. ehlen

ehlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bnmki at gozlugu degilki.omuzlarla ilgili birsey yazmadim dar oldugunu biliyorum ama kanat ve omuzlara yukleniyorum.arnoldunda omuzlari dardi unutma.programimda gogus+ triceps kanat+biceps ve bacak+ omuz olarak yapıyorum.karin ise hergun çalışıyorum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ehlen

ehlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya

5. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Her gun karin calismak zarardir bence
    karin kaslarida dinlenmeli
    onun disinda gainer alman gereksiz bence, komplex karbo ve protein I arttirsan ayni etkiyi daha az para vererek yakalarsin
    Haftada 6 gun calisiyosan sntreman saatlerini ayarlaman lazim set aralarini 60sn hareket aralarini 2dk uzerinde tutma
    buyuk kas gruplari icin 16-24 kucuk kas gruplari icin 9-12 set tavsiye ederim
    saglam calisirsan 1 saatte kendini bitirebilirsin
    2 saat calisman bence kendini tamamen bitirmedigin icin olabilir

6. ehlen

ehlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Kilo almaya hacim kazanmaya yonelik haftada kac gun ve hangi kas gruplarini ayni gun calismaliyim sence

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş