ehh yeter ama!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fast twitch tarafından 22 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fast twitch

fast twitch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dikkat ettiniz mi, kızlarla olan diyalogların mutlaka bir yerinde karşınızdaki kız, birilerinin ona nasıl asıldığını, sarktığını, yavşadığını vs.. anlatır. (bunları söylerken forumun çoğunun erkek olduğunu göz önünde bulunduruyorum) karşımdaki kızla olan samimiyet seviyesinden bağımsız olarak sürekli bu tip diyaloglarla karşılaşıyorum herkese sürekli başkalarının onlara nasıl ilgi duyduğunu anlatmasalar olmaz sanki "şu adam da öküz gibi baktı, yok bilmemkim laf attı, yok şu oldu bu oldu" eh ama bi susun artık ya. söylediklerinin ne kadarı gerçek ne kadarı uydurma bilmiyorum ama artık duymak istemiyorum. %100 ü doğru bile olsa bi insan niye bunu bu kadar anlatma heveslisidir onu da anlamış değilim. bu bence kendini beğenmişlikten başka bi şey değil. sırf bu tür olaylarda yer alan bi adam olmamak için herhangi bi kızla gözgöze bile gelmemeye çalışıyorum. salonda bi kız gördüğüm zaman kafamı başka tarafa çeviriyorum, tek sebebi kız akşam arkadaşlarının yanına gittiğinde "salonda bi tip vardı paso beni kesti, bi de ağırlık kaldırıp hava atmaya çalıştı" şeklinde bişeyler uydurmasını istememem. ben de biraz paranoya yapmış olabilirm aslında ama sırf bu yüzden kızlardan nefret etmeye ve önyargıyla yaklaşmaya başladım, insanları kadın ve erkek olarak ikiye ayırıp genellemeler yapmayı sevmiyorum ama bodycilerde ortaya çıktığı sölyenen narsizm, kızlarda doğuştan "on", öff tiksindim.. yaşasın asosyallik :)

ZeusS_ bunu beğendi.
  2. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

gercekten haklısın...
    helal sana fast twitch
    tüm cümlelerine katılıyorum....

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Basligi okudugumda güldüm :)
    Ama gayet iyi anlamissin, bu bazi seylerin belirtileri.
    Cok fazla arastirip okumayada gerek yok - piskoloji diyorum..

Aslinda Saydam bu konuda uzman :D

albatros46 bunu beğendi.
  4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    çok güzel yazmışsın saydam uzman evet bende biliyorum o kızlarla çok uğraştı :D

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben tam anlamadim kiz arkadasin mi boylediyor,yoksa kizlarin arasindaki konusmami bu :?:

6. fast twitch

fast twitch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kız arkadaşım yok zaten :) dedim ya yaşasın asosyallik diye.. hepsinde böyle bi eğilim var demek istemiştim

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kizlar arasi konusmalara pek denk gelmedim dostum.ama su da varki biz erkekler bayanarin burnun u havalandiriyoruz ne yazik ki :cry:

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    demiştim o uzmandır diye :)

celeron bunu beğendi.
  9. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    fast twitch söylediğin herşeye katılıyorum.Sürekli ilgi çekmek istiyorlar ve çektiklerini sanıyorlar.Bende yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için ilgisiz davranırım ortamda kız varsa.Birde benim benzer bir teorim var.Bir kadın başka bir kadından hoşlanmıyorsa %90 kıskanıyordur.Kıskanıyorsa muhakkak karşısındaki kadın kendisinden güzeldir.Bir kadın asla karşısındaki kadını zekasından dolayı kıskanmaz.(teori)

10. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    tamam arkadaslar yazdıklarınızda cok haklısınız ama bunlar tek taraflı hareketler değil..
    kadın erkek arasında cins farklılığından doğan bir merak bir bakışma olayı var bundan da kadınlar kasıntı durumuna geçiyor ama bunun en büyük suçlularıda işte deminde bahsedilen "hödük" bakışlı erkekler..kadınlar bu erkeklerden sagda solda okadar cok karsılasıp bıkıyorlar...birde cağımızda kadınlar resmen "dışı güzel" "içi boş" bir tür olup çıktılar...üzücü ama gercek..bana bir tane idol olarak alınabilecek kadın ismi verin kitleleri etkilemiş..kadınların tek işi güzel görünmek ilgi çekmek hem cinsleriyle yarış yapmak olmuş..tabi cok az a olsa istisnalarda var..bu rolü kendiğlerine onlar giydirdiler..bu kliplerde ağız sulandıran kız tipine onlar girdiler..ama bizim analarımız böylemiydi..dünyada kadınların genel eğilimi bu.. türk kadınları da bundan nasibini aldılar tabii..ama erkeklerinde o tarz kızların etrafında fırdondü olduğunu da reddedemeyizzz

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Bu tur durumlarda ortamdakı kız erkek oranı cok onemlı , ben unıde dıl okudum ve bızım donemde yaklasık 90-100 kız ve 30 kusur erkek vardı.Genel olarak butun bolumdede oran bu sekıldeydı.
    Bızım ortamda en muazzam kızlar bıle gayet ılımlı ve arkadascaydılar, havaya gıremıyorlardı, hatta kızlar bır erkek kapıp kaptırmamak ıcın resmen takla atıyorlardı. degerımız pek bı fazlaydı cok sukur :p

Bır gun baska unıversıteden arkadaslar ıtuden - dedıler bızım kampuste partı var gel gıdelım, ıyı dedık gıttık.

Allahıım ıcerde 80-90 sap ve 8-9 kız hepsıde tapon ve bır ...tu kalkmıs hatunların her bırının cevresınde 7-8 kısı

Acıdım cocuklara ve bır gun bızım kampuse cagırdım, sonra her hafta bı gun duzenlı gelmeye basladılar :p

12. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yaklaşımda çok önemli orda mecburiyetten bitarafları kalkamıyormuş ellerimahkum.bi hatuna böle dünyagüzeli prenses gibi dawranırsan pek bi saygı göremiyosun neyazıkki.her oyunu kuralına göre oynamak lazım

13. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    master dil okudugun için bilirsin dil sınıfı kızlarında böyle bir efendilik alımlık var gercekten bende lisede dil bölümünde okudum şimdi üniversitede dildeyim allaha şükür birtek kızla o.....luk tarzı bi mevzudan uzaklaşmadım çekinmedim..yani "koyunun bulunmadıgı yerde kuzuya abdulrahman çelebi derler" olayı değil ..tamam erkek sayısı az ama kızlarda bence kaliteli!!!!!!!! ;)

14. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Dogru soyluyorsun, ama bızım unı almanca dıl bolumuydu, hemen hepsı almancıydı, asırı hoppa bı kac gacıda yok dııldı hanı.

Karasan da bı yerde yazmıstı sanırım, bende oyle bır taktık uygularım ılk tanıstıgım kızlara.

Once ılk andan ıtıbaren bı ıltıfatlar bı acık acık ılgı alaka , her sekılde kayırma baskalarına karsı savunma derken bunların etkısıyle kız havaya gırer. Zaten gırmıyorsa ruya kadını bulmusun demektır.

Neyse havaya gıren hatun olmadık hareketlere baslar, o anda bırden ılgı alakayı kesıp ustune de kotu davranmaya alay etmeye baslarsın , yanı su mesajı verırsın aldık senı basımıza tac ettık sen tuttun tepemıze ettın o zaman bende sana deger vermıyorum.

Kızın hareketlerı normallesmeye basladıgı anda gene duzgun ama bıraz kırılmıs gıbı davranırsın, sonrada o senın ustune dusmeye baslar o zaman oldurucu darbeyı vurursun. Artık butun savunma duvarları yıkılmıstır.

Gene havalanınca hıc usenmeden ılıskı ne asamada olursa olsun , gene uzaklasır umursamaz ve kotu davranırsnı.
    Boylece sebep sonuc ılıskısı ıyıce beynıne yer eder.

Butun bunları ama dedıgım gıbı erkek populasyonu cok yuksek bı yerde yapamazsın ona dıkkat etmek lazım.

15. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb'lar...

***erkek populasyonu ama nasıl? :!:
    yanlış anlaşılmasın ama,
    eğer sen "örnek alınacak vücutlar" dan isen, ve genel olarak kibarsan ve bilgili vb. isen, isterse 1 milyon erkek olsun bir sınıfta hikaye, gazel olur! -sen onlara erkek mi diyorsun derim, anlarlar; tabi ki, sözle direkt değil, özle dolaylı bilinçaltına işleyerekten... ;) :)

saygılar... :badgrin: 8)

16. beanie

beanie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    arkadaslar herkes baska birseyler demis herkese katılıyorum birde sunu belirtmek istedim;
    BU olay tek bizim ulkede var sanırım!cunku ingilterede yasadım,rusyada yasıyorum su an ve su an turizmle ilgileniyorum yazıları ve yabancı kızlarda bu sekilde bir tepki,reaksion gormedim..Turk kızlarında var boyle birseyler kendini birsey sanma veya dunyada 1 sanma!ben karsımdakine sevbgili verebildigim kadar vermegi cok seven saf bir sevgi vermek isteyen bir insan olarak turk kızlarında bunu basaramadım cunku cok verince sizi yanınızda tasıyamıyorlar az verincede tasımak istemiyorlar..yani sevgiden sıkınılmaz "bence"sevginle beni boğdun keli,mesini ben bir turk kızlarımızda duyuyorum fakat yabancılar hiçde boyle degil aksinne onu saf temiz dsevince sizinle intihara kadar bile gelir..ornegin benim kız arkadasım rus ve kız ben istedim diye mini ,sort,gobegi acık askılı giymiyor buyurun yorumları size bırakıyorum...herzaman benim hosnut olamdım seyleri yapmıcana dair konusur..ama cok uzerine dusup deger verince sizi ARTIK bir sevgili degil de kopek yerine HER TURLU KIZ koyuyor ne yazıkki!sonrada erkekler bizimle oynadı hesabına geliyor..

17. beanie

beanie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    ha bu arada unuttum ; bu bana baktı diye bi taraf kalkmasıda neredeyse tum kızlarda var bunu seviyeleri degisik kızdan kıza degisiyor ama bunu artık onleyemeyiz cunku etrafımızda Abaza diye tabir ettigimiz aç insanlardan cok var sen bakmasan sen yapmasan bir baskası yapıcaktır ve o kız yine gidip konusacaktır..Hiç te hosnut bir sey degil elbetteki..(bu arada cumlelerim biraz karısmıs olabilir yada konuyu tasırmıs olabilirim ozur dilerim cunku turkcem cok iyi degil,okadar y.dısında olunca zor kullanıyorum artık kusura bakmayın ozur dilerim herkezten)

18. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    hepsi boyle diyip genelleme yapmak bence yanlış ki üstelık herkesin birazda olsa kendisini beğenmişliği vardır yani bende cevremde ne erkekler goruyorum arkadaslar bence bu bunu tek taraflı düşünmemek gerek cevremdekı kızların cogununda bu tür erkeklerden nefret ettiüğüni biliyorum bilmiyorum belkı cevre meselesidir ama genellemek yanlış olur...

19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kızların burnu kalkar diye onlara bakmamaya kalkmak kendimden biliyorum ki tipik badak tavrı. Badak kalmak da hatununa göre değişen bir durum yani bir kıza karşı atlangoç davranamamak, her kıza çekingen davranacağımız anlamına gelmiyor. Zamane ikili ilişkileri bundan 500 sene önceki gibi tut kızı saçından sürükle formatında ilerlemediği için, kızları şekilli laf edip kafa kündeye getirmeyi beceremeyen adam, bari şunun mabadını yükseltmeyeyim diye sallamama eğilimine girebilir ki ben de çoğu zaman benim skill değerlerimi aşan hatunara bunu yaparım. Hatun kişinin o günkü duygusal mastürbasyonunun köpüklerinden biri de ben olmayayım diye..

ZeusS_ ve ayberk123 bunu beğendi.
  20. beanie

beanie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    elbetteki erkeklerde de var bu genel dönüşümlü bir kavram daha cok kişilige gore degisir fakat arkadasın dedigi gibi salonda bi kıza gozun kaysa mesela bide bench yapıp zorladın kendini agır kaldırdın is bitti!!!hemen kız bana kur yapıyor diye algılıyor ben,m salondada oyle ...yolda goruom kızları bana bakıolar fln birbirlerine gosteriyorlar...yani bu erkeklerdede 0luuyor kacınılmaz ama bne bilim hoş bişey degil..

Sayfayı Paylaş