Egzersizler Hakkında Birkaç Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mordecai tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mordecai

Mordecai Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba , bildiğimiz gibi kaslar en çok dinlenirken gelişir ve bu yüzden benzer bölgeleri belli süre içinde çalışmamak gerekir fakat bi tanıdıktan duyduğum üzere mekik ve şınav türü egzersizlerin her gün yapılmasında sakınca yokmuş.Acaba bu doğrumudur?Ben kendime mekik ve şınavdan oluşan bi çalışma programı yapmak istiyorum her gün yapmammı daha makul yoksa aralıklarlamı cevaplarınızı bekliyorum ve birde 3,4 aydır çeşitli hareketlerle çalışıyorum ve belimde eşitsizlik meydana geldi aynaya düz bakınca çok belli oluyor tam adonis bölgem aynaya düz baktığımda sol taraf 60 kg civarında birininki gibi diğer taraf ise 90 kilo civarında birininki kadar yağlı bu konularda yardımınızı bekliyorum çok kötü bi şekil oluştu. weightlifter

2. Cleoder

Cleoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Kaslar dinlenirken gelişir ancak mekik ve şınavı sürekli olarak çalıştığın zaman daha çok verim alırsın, o konu doğru.

Yağ problemi için ise şöyle bir şey düşünüyorum. Şimdi sağ kolu 31, sol kolu 30 olan kişiler misal veriyor, sağ koluyla 5 kilo kaldırıyorsa, sol koluyla 10 kilo kaldırmaya başlar antremanlarda, eşitlemek için. Sende bu tarz bir şey deneyebilirsin.

Sayfayı Paylaş