Egzersiz sonrası ağrılar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maden311 tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. maden311

maden311 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Uzun bir suredir yaklasık 1 yıldır calısmiyordum. Yavaş yavaş başlamaya karar verdim evde kendim çalışıyorum gogus programımda baslangicta 3 hareket var klasiklerden 12x3 seklinde yapıyorum onun yanı sıra 10x3 barfix ve mekik hareketleri fakat bi kac gundur gogus ve kollarımda agrılar olustu yavas ve dinlenerek yapıyorum 10kg dan 2 dumbell ile fakat daha once daha agirlarinida kaldirdim fakat 48saattir gogus ve kollarimda agrilar var bu kolumu kaldiramayacak seviyeye geldigide oluyo spor sonrasi bunların olması normal karsılıyorum fakat 48 saat uzun bi süre şimdi karasız kaldim devam mı etmeliyim yoksa ne yapmalıyım bu arada kilom 70 boyum 1.78

2. Notic

Notic Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Bolca dinlen usta. Yavaş yavaş yap. Güzelce ısınmayı ihmal etme. Bende 1 ay ara vermiştim bir başladım ilk gün başladığım ağrılar saplandı. Vücut hamlığını atınca hiç bir sorun kalmaz. Tabi zaman gerekir mutlaka. 1-2 haftada olabilir. Şimdilik Çok zorlama ağrın varsa. Boşa acı çekmeye gerek yok yani. O vücut hamlığını illa atacak.

ORJİNALKarizma_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş