Egzersiz Aletleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve A_Lee tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. A_Lee

A_Lee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar,

Benim midede ve yanlarda baya bi yağ birikmeye başladı, beslenme olarak çok ağır beslenmiyorum ve dengerli besleniyorum ama işim gereği genelde oturduğum için pek bi fiziksel faaliyetim olmuyor. Belimde de mekik çekip yüklendiğimde ağrı oluşuyor. Doktora gittim her türlü MR, röntgen sonucunda ciddi birşeye rastlamadı... Bele çok yüklenmeden nasıl bir program uygulayabilirim. Ayrıca eve ucuz yollu bi egzersiz aleti almak istiyorum ne önerirsiniz AB roller tarzı bi alet mi alsam yoksa bi mekik sehpası mı alsam. Ayrıca mekik sehpalarının fiyatlarına baktığımda düz bi bench bile 100 TL'nin üzerinden bunun daha ucuz ve kalitelisini nereden bulabilirim acaba.

2. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Bu konuda fazla birsey diyemem ama diger uyelerin konuna bakması ıcın, senın sorununla ılgılı acıklayıcı bır baslık yazsaydın keşke.

3. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    a_lee yakın zamanda bir mekik sehpası aldım 150 tl. kargo masrafları gönderen firmaya ait. kredi kartına 12 aya varan taksitler yapılıyor... ürün çok sağlam ve kullanışlı, kurulumu da kolay... ucuz fiyata kaliteli ürün almayı düşünüyorsan ikinci el alabilirsin ancak o da ne kadar sağlıklı olur bilemem artık... fotoğrafını ekliyorum...

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş