egemennn 105kilodan 75kiloya,yaş17,1.73

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve egemennn tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba sevgili arkadaşlarım,abilerim.14 nisan 2013 tarihinde diyetime başladım.17 yaşındayım diyette 5. ayımın içindeyim.105 kilo iken başladım 75 kiloyum şuan.Diyetimin ilk 1 ayında karın egzersizleri uyguladım ve şınav,mekik çalışabildim ve birde basketbol oynadım daha öncede oynuyordum.2. ay dambıllarla evde çalışmaya başladım.şuan 4. ayım diyebilirim.Forumda FleXor hocanın paylaştığı evde dumbell ile calışma programını uyguladım bu süre içersinde yorumlarınızı öğrenmek isterim çok değerli benim için ve sanırım artık program değiştirmem gerek bana yardımcı olursanız sevinirim.Şimdi bench press için halter aldım göğüs geliştirme amaçlı.Karın olarak başka programlar uyguladım ilk önce daha sonra 8 dakikada six pack programı vardı ordaki hareketleri uyguladım.Karnım sertleşti diyebilirim ama tabiki karın kaslarım belli olmuyor bu konuda ki tavsiyelerinizide almak isterim programını paylaşmak isteyen varsa teşekkür ederim şimdiden.Bıkmadan çalıştım göbeğim eridi gerçekten sanırım simdi kasların belli olması için ugrasıyorum cardio ya devam mı etmeliyim yoksa beslenmemi mi değiştirmeliyim? Diyet uyguladıgım için bi sorun yok diye düşünüyorum ama yinede beslenme programı önerebilicek varsa teşekkürler.bu diyetimin 4. ayında salona gittim salonda cardio ağırlıklı çalıştım.

Kısacası yaptığım yanlışlar,doğrular,gelişimim hakkında yorumlarınızı tavsiyelerinizi öğrenmek isterim ve tabi ki bana uygun gördüğünüz programınızı paylaşırsanız sevinirim. daha önceden çok fotoğrafım yok malesef 1 tane bulabildim değerlendirme açısından belki yardımcı olur teşekkürler saygılar..

Ekli Dosyalar:

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

egemennn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş