efredin arsan 50mg

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Rocky27 tarafından 4 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

efredin arsan 50mg kan da nekatar daha duruyor.yani besela ben 2ay efredij altim ve bugün son günde kanda nakatar da duryuor yani nezaman kanda kayib olur.Doktora giteceme kan aktiracam onun icin

2. Guest

Guest Guest

DOKTOR KANDA MADDELERI BULAMAZ. Bosuna dert edinme.

Kandam maddelerin bulunmasi icin özel bir analiz gerekirki buda pahalidir.
    doktor sadece hastalik varmi diye bakacak. Kisacasi hic dert edinmene gerek yoktur.
    Efedrin 2 haftayi askin kanda kalma süreside vardir ama bu oran degisir.

3. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

simdi ben anablika alinca .Ve ben ev doktorunu gitimde ve o großes blutbild yapdinda .Bilimiyorumu ben anabolika altimi.........yani kand beli olmuyormu...ve ben yakida rotes kreutzda kan verecem onlarda bulamazmi.

Kandam maddelerin bulunmasi icin özel bir analiz gerekirki buda pahalidir???????????adi neydi

4. Guest

Guest Guest

Kan verdiginde doktor bilemez kaninda efedrin yada anabolika oildugunu. Cünkü sen kani nicin verdigin önemli. Sen sadece bazi hastaliklar varmi diye kan veriyorsun ve doktorlar buna bakiyor. Bakarkende hemen kanda anabolika yada efedrin gibi maddeler ortaya cikmaz. Bunun icin özel analiz gerekir. Bu analizin ismi yoktur. Tibbi bir tabir vardir ama sen doktora acikca söylersen o anlar ve yaptirabilirsin ama bana kalirsa doktorlar bu islerle fazla ugrasmazlar.

5. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    niye

6. Guest

Guest Guest

Adamlarin elinde bir makine olupda kani test ettiginde icinde her türlü seyi göremiyorlar. Hepsinin ayri ayri özellikleri vardir. Karaciger akciger yada kalb sorunu icin özel bakilir kana. Kandaki steroid makinelerde öyle belli olmaz. onu ancak özel test lerde bulabilirler. Onun icin zaten doping testlerinde adamlar dünyanin pahali makinelerini kullaniliyorlar. Bu is o kadar basit degil.

Sayfayı Paylaş