Efedrin ve ben...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Burzum_^^ tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    Herkes net bir gorunuse sahip olmak ister ve bunu vucut icin en zararsiz ve cabuk sekilde yapmak hedeflenendir.
    Piyasada Yag yakmak icin uretilen bir cok urun mevcuttur. Forum siteleri ve spor salonlarida bu urunlerden netice alamayan insanlarla doludur.
    Her uretilen madde sadece uretim amacina uygun tuketilmemektedir. Bu duruma en iyi orenek body building sektorudur.
    Insanlar buyuk ve kaliteli kas kutlelerine sahip olmak icin piyasada baska amaclar icin uretilen bir suru kimyasal tuketirler, bu kimyasallarin icinde yeralan EFEDRIN `de kronik astim ve solunum yolu hastaliklarini kontrol altina almak icin uretilmistir. Fakat kalp ritmini ve vucut isisini arttirdigi icin diet programlarinda yag yakici olarak tum dunyada kullanilmaktadir.
    Bazi maddeler, birlikte alindiginda etkilerini katlanarak artabilir EFEDRINDE buna orenktir.
    Vucudunuza 50mg efedrin, 200mg kafein ve 500mg asprin uclusunu aldiginizda etkisini hissetmemeniz imkansizdir.
    Alindiktan sonra gorulen ilk etkisi nefes alip verme suresinin kisalmasi ve yorgunluk durumunun ortadan kalkmasi olarak soylenebilir.
    Ellerde titreme hafif heyecan durumu ve hareket etme arzusu bunu takip eden etkiler icinde yeralir.
    Kardiyovaskuler calismaya agirlik veriyorsaniz kosu bandinda veya bisiktet uzerinde gecirdiginiz dakikalar artik size bir sorun yaratmayacak, sonradan gireceginiz agir kilolarda kafanizi kurcalamayacaktir. Korkmayin hersey icin gereken enerjiniz var.
    Efedrin kullanmaya ve etkilerini gormeye basladiktan sonra l-carnitine, animal cut, cla gibi zararsiz olduklari soylenen yag yakicilarin etkilerinin efedrinin yaninda devede kulak kaldiklarini gorebilirsiniz.
    Dogal urunleri tuketerek (l-carnitine, animal cut, cla) 4 ay zarfinda 105 kilodan ancak 95e dusebildim. Kilo vermemin durdugunu gordum ve efedrini denemeye karar verdim,
    Efedrinle birlikte ayni diet programi ve ayni kardio ile 3.5 haftada 90e dustum. Mide kaslarim gozukmeye basladi definitionum, antremanlardaki performansim artti. (bazilari bu kaybedilen kilonun vucuttaki su oldugunu soyleyebilir ama durum kesinlikle bu degil)
    Diger urunlerde buna benzer bir etkiye raslamamistim.
    Gunde 50mg efedrini ikiye bolerek (25mg lik yarim tablet gunde 3 defa) sabah 8de oglen 3de ve aksam da spordan once 200mg kafein ve 500mg asprinle 3.5 hafta boyunca aldim. Bahsedilen yan etkilerin hicbirine raslamadim. Efedrin verdigi enrjiyle antrenmanin kisa ve sert gecmesini sagliyor. Calisirken adalenizin patlayacak gibi oldugunu hissediyorsunuz ama gucunuzde herhangibir azalma olmuyor.
    Efendrin benim vucut yapima uygun ve sanki benim icin uretmis bir ilac.umarim herkes benimle ayni etkileri gorur. Bence kilo problemi olan, zayiflamak isteyen herkes Efedrini sadece 2 hafta denemeli ve sonuclarina bakmali.
    Saglik problemi olmayan kisilerin yilda 1, 2 ay efedrin kullandigi icin vucutlarinin zarar gorecegini yada psikolojilerinin bozulacagini sanmiyorum.
    Zaten bu kullanim sekliyle bu sure zarfinda en fazla 2 yada 3 kutu bitirebilirsiniz.

Sonuc olarak Efedrin kimyasal bir ilactir, recetesinde yan etkileri yeralmaktadir.
    Zayiflamak icin kendinizi riske atamayi gozealiyormusunuz?
    Bu sorunun cevabini sadece siz verebilirsiniz, herkes kendi vucudundan sorumludur.
    Herkese saglikli ve enerjik bir yasam diliyorum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Siz her hangi bir yan etkiye rastlamamis olabilirsiniz, ancak herkes denemeli gibi ifadeler cok yanlis ve tehklikeli sonuclara yol acabilir.

Bu ilacin bir cok ülkede yasaklanmasinin bir nedeni var. Türkiyede her bir ilac recetesiz alinabilinir. Efedrini zor bulursunuz, buda eczanelere büyük cezalar verilmesinden kaynaklaniyor. Daha önce bir cok turist efedrin kullanimi sonucu ölmüstü..
    Kalp ritmiyle oynamak kimde olursa olsun, saglikli DEGILDIR.

zigbog, unutyan, KD ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    sevgili despo bildigin gibi herseyin fazlasi zarardir. turist arkadaslar neden efedrin aldilar bilmiyorum ama olmelerinden ilacin turistler uzerinde buyuk etkilere sahip oldugunu anladim.
    Sagol.

4. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bana tehlikeli geliyor ve kalbi yoracagini dusunuyorum
    kimi insanlar uzeridne olumcul etkileri olabiliyor ani kalp durmasi gibi bildigim kadariyla

5. Optimus_Prime

Optimus_Prime Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar herkeze merhaba efedrinin yağ yakmaktan önceki en büyük etkisi kalbin hızlı atmasını sağlıyarak kaslara ve organlara daha fazla oksijen gitmesini sağlamaktır. Zaten kas büyükmek içinde oksijen kullanır fakate efedrin kullananların en büyük sorunu kalbin hızlı atması ve buna bağlı olarak panik yapılması en büyük örnek BESYO mülakatlarında koşuya giricek olanların efedrin kullanması ve çoğununda daha koşuyu bitirmeden pistte yığılıp kalması. Her insanın metabolizması farklıdır her ilaç her bünyede aynı etkiyi yaratmaz bunu kesinlikle bilmek gerekir en önemli konulardan birisi ise eğer bu tip şeyleri kullanacaksanız ciddi bir sağlık testinden geçmeniz gerektiği eğer kalbinizde bir problem varsa ve efedrin kullanıyorsanız emin olunki krize girmeniz an meselesidir. aslında bu bütün ilaçlar için aynıdır ve sakın sağdan soldan duyduğunuz şeyleri ona bişey olamış banada birşey olmaz diyerek kullanmayın. özelliklede şunu unutmayınki vücut geliştirme emek, disiplin ve bilgi gerektiren bir spor bu yoldan şaşmayın herşeyi düzgün yapıyorsanız istediğinize ulaşmanız zaten an meselesidir.

herkeze iyi çalışmalar iyi idmanlar ...

daha fazla bilgi almak isteyen olursa özelden msj atmaları yeterli..

unutyan ve Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş