Efedrin+aspirin+kafein+yardim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beni_nicklemez tarafından 28 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beni_nicklemez

beni_nicklemez Guest

bench_OMERHABA ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM VE BAYA FAYDASI GÖRDÜM .YAKLAŞIK 1 AYDIR BODY GİDİYORUM İDMANLARIMIN YANINDA GÜNDE 3 KERE SABAH,ÖĞLE,AKŞAM BRONCODİL İSİMLİ YAĞ YAKICI KULLANIYORUM BU HAPI DOPİNG KURULUNDA ÜYE HOCAM TAVSİYE ETTİ BU HAP HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM BİRDE BU HAPIN YANINDA KAFEİN+ASPİRİN +EFEDRİN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT FAYDASI OLUR MU? BİRDE ASPİRİN,EFEDRİN KAÇ MG OLUCAK VE KAFEİN İHTİYACIMI EN ÇOK HANGİ İÇECEK VEYA ÜRÜNDE KARŞILARIM CEVAP VE YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..:)

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen forum kurallarini oku,buyuk harf yasak,ayrica efedrin le ilgili cok baslik mevcut forumda,baska bir ilac daha sordugun icin basligin acik.

3. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    efedrini yaz aylarında kullanmanı kesinlikle tavsiye etmem.ben yaz aylarında kullanıyordum,ancak cidden olumsuz etkisi oluyor.kafein almak istiyorsan kahve içmeni tavsiye ederim.idmandan 30 dak önce 3 tatlı kaşığı kahve vücut ısını arttıracaktır.ancak efedrin kullanmanı tavsiye etmiyorum.lütfen forumdaki efedrin başlığını oku kullanmadan önce...

4. beni_nicklemez

beni_nicklemez Guest

noble_man yavsiyen için tşk ederim kahveyi normal türk kahvesi şekilnde mi alıcam birde günde 3 tane sabah öğlen akşam vermidon alan arkadaşlarım var kafein için bu konuda ne düşünüyorsun

5. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben nescafe şeklinde alıyorum,gerçekten vücut sıcaklığımın arttığını hissediyorum.vermidon konusunda ise bir fikrim yok.eczanelerde ingiliz aspirinleri satılıyor,genelde onlardan kullanılır.ayrıca şunu söylemeliyim;eğer çok çok kilolu biri deilsen aspirin almana gerek yok.ben zamanında aldım,çok bişey farkettirmiyor.eğer çok kilolu değilsen bence aspirin alıp vücudu yormaya gerek yok.bence yap yakıcı+kafein yeterli olur.

6. beni_nicklemez

beni_nicklemez Guest

Sayfayı Paylaş