Eczanede Supplement Satışı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gazo0202 tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar 5-6 ay arasında bir sürede bir eczane açacağım. Eczane'de supplement satışı da yapmak istiyorum. Bu işten anlayanları bu konuda yorum yapmaya bekliyorum.
    Öncelikle bu işi yapan büyük firmaların bazılarından fiyat listesi alabildim. Ben bize satış yapan internet sitelerinin yada bu büyük firmaların bayilerinin %100-%50 kar oranıyla satış yaptığını düşünürken gördüğüm fiyatlara göre bizim aldığımız fiyatlarda çok fazla bir kar oranı yok. Ancak ve ancak internette giyimden tutunda ektroniğe kadar her şeyi satan büyük internet sitelerinde büyük firmaların bayilere verdikleri fiyattan dikkat çekeyim kişilere değil bayi fiyatından bile daha düşük fiyata supplement satan dükkanlarla karşılaştım. Benim sorum şu bu ucuz satan kişiler bu ürünleri nereden temin ediyorlar.
    Bu arada supplement fiyatlarının bu ülkede ucuzlamasının tek yolu bana göre eczadepolarının bu işe el atmasıdır. Eczadepoları ne alaka diyecek olursanız bu işle yakından alakalı olan kişiler bilir eczadepolarında çoğu gıda takviyesi vardır sadece protein tozu gainer tarzı ürünler bulunmaz.
    (Bu yazıda reklam yapılmamıştır. Hiç bir şekilde maduriyet yaratmamak amacıyla kişisel bilgi verilmeyecektir. Sohbet ve bilgi almak amaçlıdır.)

torifonta ve egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş