Eczanede Satılan Solgar Vitaminleri (resimli,içindekiler,fiyat, kullanım,ucuzluk)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sanalada tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Sanalada

Sanalada Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13

Hem foruma katkı hemde tavsiye ve önerileriniz için yapıyorum
    Not:Amacım sadece dahada olgun görünmek bunlardan hangisini tavsiye edersiniz acaba, başka vitamin,protein veya amino asit tavsiyeleriniz var mıdır ? varsa yazabilirmisiniz :eek:
    1-2 Yıl düzensiz arada kol göğüs çalışması yapıyorum çift dumbell ile
    Boy :162
    Kilo 55
    Sağ Kol 33
    Sol kol 32,5
    Diyabetim var şekerim düzeyli.
    Resimler Kötüyse Affola elimde sadece bunlar var

bu yaz çekindiğim resim sadece kanatları kasıyorum :
    http://img543.imageshack.us/img543/2127/p1107111906.jpg
    buda 2009 da kendimi komple kasarken : http://img20.imageshack.us/img20/9740/dsdsp.jpg

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:15 ----------

daha doğrusu bilek ve kollarımın şiş ve olgun görünmesini istiyorum öyle ağır ve sert kaslar hiç güzel durmuyor şimdiden teşekkürler saygılar.

Bodyturkey bunu beğendi.
  2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Forumda Animal Pak başlığını okurken yeni başlayan bir kullanıcı animal kullanmak istediğinden bahsediyor 2008 yılında
    Diez de ona yeni başlayan birisi için animal serisinin ağır olacağını ..
    Eğer vitamin almak istiyorsa , VM2000 yada VM75 kullanmasını tavsiye ediyor..
    Bende diez in tavsiyesine uydum ve (yeni de başlamadım aslında ama sadece ramazanda destek olsun diye aldım ) iki ürünü de aldım..
    Eğer sende tavsiye istersen VM75 daha önde gibi , 30 luk olandan alabilirsin ...

Sanalada bunu beğendi.
  3. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    One a day iyi vallaha :D

4. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ya birader bu şekilde boşver uğraşma, Benexol b12-b6-b1, Çinko, Demir, Selenyum birde akşamları kullanmak için magnezyum alırsan 40 lira bulur aşşağı yukarı bunlar. 1 ay yeter sana. Diğer türlü komplex ürünler alırsan bu şekilde ayda 90tl yi felan buluyor gerek yok bence. Hem bu selenyum un içinde mesela C vit felanda var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:28 ----------

Fakat bu son paylaştığın ürün güzele benziyor. İçinde demir yok ilginç. Kalsiyom veya kafein ile demir vücut tarafından emilmiyor birbirlerine ters düşüyormuş onun için mi acaba...

Sayfayı Paylaş