ECA kürü Dizaynı ...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tolga_01 tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Eca Kürü Yapıcm ELimde Efedrin Mevcut Yanına Aspirin ve Kahve ilave Edicem Ama Bunu Hayatıma Nasıl Sokucam Yani Kullanım zAmanları nasıl olmalıdır dozları nelerdir tavsiyelerinizi bekliyorum

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam spor gecmisin nedir bilmiyorum ama umarım bu hap hakkındaki bilgileri biliyorsundur ama konu actıgına göre ve sorduguna göre yok forumda aramanı tavsiye ediyorum ve bu konuyla ilgili bircok konu mevcut ZARARLARINDAN dolayı uzak dur bu tarz ilaclardan saglıgınla oynamak istemiyorsan tabii

Bozo-Baku, tolga_01 ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür Ederm hepsini biliyorum araştırdım inceledim forumda da arama yptım fakat olan konular eski eksik bilgiler yada tam anlamıyla yol gösterici değil spor gecmişim halada yapmaktayım

dishiwelet bunu beğendi.
  4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    yinede dikkatli olmanı tavsiye ediyorum illa yapacaksanda kısa dönemli kür yap derim

tolga_01 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Daha masum parantez içinde kullanıyorum ventoline yönelmeni tavsiye ederim.

6. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    yüzücüyüm. yüzücü arkadaşım zamanında denedi. yarışmadan 1 saat önce

350mg kafeine eş değer türk kahvesi, 250mg aspirin bir de efedrin hap içti.

yarış öncesi nabzı 160lara vurdu. süper ötesi bir derece yüzdü.

yarıştan sonra tam 18 saat uyudu.

çok basit bir ilaç olmasına rağmen dopingler içerisinde tarih boyunca kullanılıp ölüme sebebiyet veren ilaçlar içerisinde ilk 3tedir efedrin. sebep: kalp krizi.

tercih senin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

efedrin karaciğerdeki glikojen depolarını glikoz olarak kana veriyor bu sayede VO2max oksijen tutma kapasiten artıyor. Astım hastalarının ilaç olarak kullanma nedeni budur.

kafeinin etkisi nabzı yükseltmek

aspirin de kanı sulandırarak "ölmeni" engelliyor.

eca kullanmak mı? asla

SPARTACUS5 bunu beğendi.
  7. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103

Selam,

'çok basit bir ilaç olmasına rağmen dopingler içerisinde tarih boyunca kullanılıp ölüme sebebiyet veren ilaçlar içerisinde ilk 3tedir efedrin. sebep: kalp krizi.'

Bu bilgeye nereden ulastigini cok merak ediyorum cunku ben simdiye kadar bir tane spocunun bile Efedrin yuzunden oldügü hakkinda bir sey duymadim.

Her ilac tehlikelidir. Aspirin bile ama benim fikrim ve tecrübeme gore Efedrin sporda kullanilan en masum ilaclardan biridir.

Ventolin ve Clenbuterol bence Efedrine gore daha tehlikelidirler ve yan etkileri daha belirgin ve fazladir. Kalici yan etki anlamindada: kalp buyumesi yapiyor, bende Clen yapti.

Eger Efedrine karsi bir alerjiniz yoksa ve Efedrini vucudun kaldirabilecegi dozlarda yani dozu yavas yavas arttirarak kullanirsaniz hic bir yan etki ile karsilasmayacaksiniz.
    Etki olarakta Clen ve benzeri ilaclar efedrin kadar etkili degillerdir. Efedrinin istah kesici ozelligi diet doneminde cok ise yariyor.

Sitede oturan bir komsum var. Konu bir gun efedrinden acildi ( adamin sporla bir alakasi yok, 122 kilo gobekli ...). Ben dedi gencligimde aliyordum, calisirken cunku gece ve gunduz calisiyordum gunde 2 saat uyuyordum. Ilk etapta 3-4 litre kahve ile denedim ayik kalmayi. Sonra bir gun birisi Efedrin var dedi ve ben Efedrinle tanistim.
    EN SONUNDA GUNDE 30 TANE ARSAN 50 mg EFEDRIN ALIYORDUM !!!

Bunu duyunca benim agzim acik kaldi, gozlerim kocaman oldu adamin dedigini kafamda canlandirmaya calisiyorum.
    Gunde 30 tane 50mg Efedrin !!!

Neyseki biz artik bilincliyiz ve bu nedenle burada ilaclarin yararlarini ve zararlarini paylasiyoruz.

Eger ACE kürü yapacaksan ve karar vermissin yapacaksin.

O zaman bunu en iyi sekilde nasil degerlendirecegin uzerine konusalim.

Efedrin 2 amac icin alinir. Birinci amac istah kesici. Ikinci amac enerji vermesi. Burada yag yakici ozelligini acmak istemiyorum.

Gun icinde efedrinin bu 2 ozelliginin hangisine ihtiyacimiz varsa ona gore kullanabiliriz.

Eger istah kesici olarak kullanacaksam sabah ufak bir kahvaltidan 2 saat sonra 30mg efedrin acligimi 6 saat civarinda bastiriyor. Yeniden yemek yemeye basladigimda 2 lokmada doyma hissi olusuyor.

Bunu ihtiyaca gore gun icinde tekreleyabilirsin.

Birde kardio oncesi ve spor oncesi 30-60 dak once alindiginda 1 saat hizli bir tempoda yorulmadan kosuyorsun.

BEn efedrin aldigimda bu iki etkisini isime yarayacak sekilde ayarliyorum.

Cofeini hap olarak aliyordum. Almanyadan 200mg kofein haplari getirtiyorum.

Cofeini ilk 1 hafta küre eklemiyorum. NEdeni ise sadece efedrin istedigim etkiyi gosteriyor.
    1 hafta sonra efedrine vucut alistiginda cofein ekliyorum boylece efedrinin etkisi ikiye katlaniyor ve efedrinin dozunu arttirmadan 1 hafta daha devam edebiliyorum.
    Ilk etapta 100mg kofein yetiyor. Daha sonra ihtiyaca gore kofein dozunu ve efedrin dozunu arttiriyorum.

Aspirin hayatini korumak icin kullanmiyorsun. Aspirinin efedrinin etkisini arttirdigi dusunuluyordu ama bunun dogru olmadiginin farkina vardilar. Aspirini 300mg olarak antrenman oncesi efedrin alimina ekleyebilirsin. Rejim doneminde olusabilecek kortizol uzerinde Aspirin etki gosterecektir.

8. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Berg, Frances. “The ephedrine connection: Why people are dying.” Healthy Weight Journal 9.4 (1995): 76.

“Beware Ephedra Substitutes.” Prevention 56.1 (2004): 58. Academic Search Premier. . EBSCOhost. Campbell U, Carrie Rich Lib. 26 Nov. 2004 .

Kreider, Richard B., et al. “The Real Truth About Ephedra.” Muscle and Fitness. 64.6 (2003): 150-151.

Mileur, Ray. “Steve Bechler dies at 23.” Baseballlibrary.com. Ed. The Ideal Logical Company, Inc. 2002. 26 Nov. 2004 .

Bents, Robert T., et al. “Ephedrine, Pseudoephedrine, and Amphetamine Prevalence in College Hockey Players.” Physician and Sportsmedicine 32.9 (2004): 30-35. MasterFILE Premier. EBSCOhost. Campbell U, Carrie Rich Lib. 26 Nov. 2004 .

efedrin kullanıldıkça vücutta tolere edilir ve aynı etkiyi sağlayabilmek için dozajı devam arttırmak zorunda kalırsınız. Lütfen insanlara bunu kullanın birşey olmaz ben kullandım birşey olmadı gibi cümleler yazmayınız. Aksini iddia edebileceğiniz bir doktor raporu makalesi getirin yazdıklarımı geri alır herkesten ben bizzat özür dileyeceğim. ABD ve tüm AB ülkelerinde kesinlikle satışı yasak olan bir ilaçtır.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
    İspanya'da geçen ay eczaneden aldım. Reçetesiz satışı yasaktır belki.

10. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    reçeteyle mi aldın?

11. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
    Hayır, şansıma ilk sorduğum yerde reçetesiz verdiler, sonra girdiğim yerlerde hep reçete istediler. Turistik yerlerde kesinlikle vermiyorlar, ama şehrin daha sakin ve normal yerlerinde istemiyorlar reçete sanırım. İlk gittiğim yeri de bulamadım sonra maalesef. :)

Sayfayı Paylaş