Eca Denemesi

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve lord_aragorn tarafından 28 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    Öncelikle yaptığımı kimseye önermiyorum sadece deneyimlerimi paylaşmak için bu konuyu açıyorum.Efedrinin zararları hakkında yorum yazacak herkeze çok teşekkür ederim zaten 2 aydır bu ilaç hakkında araştırma yapıyorum ve bütün zararları hakkında bilgim var.

Kullanıma bugün başaladım 30 mg efedrin 300 mg coraspirine ve 2 tatlı kaşı sade kahve yi idmandan 45 dakika önce içtim idmanda normalin 2 katı terleme oldu ve yorulma hissi yok.İdmanda sonrada 1 saat kadar ip atladım.

Kiloma gelirsek 184 cm ye 79 kiloyum amacım bir 3-4 kilo daha vermek bilhassa göbekdeki yağdan kurtulmak

Beslenme ise sabah yarım yağlı süt mısır gevreği yulaf
    Öğlen haşlanmış tavuk göğüsü ve pirinç lapası akşamda evdde ne yemek varya yağsız bir şekilde küçük porsiyonlarla

3 hafat bu şekilde çalışıcam 3 hafta belki efedrinin dozunu artırabilirim

Antremana gelirsek 4x12 tüm hareketler her bölgeye 4 haraeket
    1.gün göğüs biceps 2.sırt triseps 3.gün ise omuz ve bacak haftada 6 gün idman yapıyorum ver 3 günlük programı 2 kere giriyorum

Herkeze kolay gelsin haftadabir kilomu ve ilerlemeleri yazıcam buraya bench_Obench_Obench_O

2. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dostum beni asıl şaşırtan efedrini bulabilmen istanbuldayım 1 senedir yaan döne arıyorum bulamadım pmden bilgi verebilirsen sevinirim

iris bunu beğendi.
  3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    efedrini türkiyeden mi tedarik ettiniz acaba, eğer öyle değilse siz son kullanma tarihini bi kontrol edin derim, ben de efedrin bulamayanlardanım.

4. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    efedrin türkiyede bir arkadaşımdan temin ettim ama ilaç belçika malı 2 hafta kullandım ve şuan kilom 76 2 hafta kesicem 2 hafta sonra yeniden başlıycam

5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Yabancı forumlarda 2 hafta clenbuterol + t3, 2 hafta eca şeklinde dönüşümlü bir kullanım öneriyorlar yağ yakımını devamlı maksimum seviyede tutmak için. t3 bayaa riskli bir şey ama 2 hafta sadece clenbuterol de uygun olur. Bende merak ediyorum efendrini Türkiye den değilde Bulgaristan dan reçetesiz olarak alabilir miyiz?

6. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    valla clenbuterol t3 kullanmak hormonal dengeyle oynamakla ilgili olduğundan bana biraz riskli geldi efedrin de zararlı ama en azından hormonal düzende değişim yapmadı zaten hiç yan etkide almadım fazla cardio ya da yapmıyorum antremandan 1 saat önce 1 saat sonra ip atlıyorum

7. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    "belki" değil arttırmak zorunda kalacaksınız! Kullandıkça vücut tolere edilebilir düzeyini de arttıracak ve siz ister istemez doz arttırımına gideceksiniz. Efedrin böyledir :)

8. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    valla 2 hafta günde 30 mg la çalıştım etki sürekli aynıydı bu hafta ve önümüxdeki hafta almıycam sonraki hafta yeniden başlıycam kısacası öyle netteki anlatıldığı gibi sürekli artırma durumu yaşamadım hiç

Bodysoft bunu beğendi.
  9. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    2 haftalık süre arttırma isteği yaratmaz, uzun süreli kullanımlarda vücudun tölerans süresi esneyeceğinden arttırma ister istemez kaçınılmaz olacak. Ama 2 haftalık bir süre arttırma isteğinin oluşması için yeterli değildir.

Bu sadece Efedrin için değil ağrı kesiciler ve hatta antibiyotikler için bile geçerlidir ama uzun süreli kullanımlarda...

Kullanan tanıdıklarım var onlarda da bir arttırma isteği yaşanmamış ama bir ay'lık bir süreden bahsediyorlardı. Uzun vadeli kullanımlar sakıncalıdır.

Siz zaten işin farkındasınız :) yine de tedbiri elden bırakmayın derim...

lord_aragorn bunu beğendi.
  10. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Yabancı bir makalede ilacın etkisinin devam edip etmediğini kontrol için günün belli bir saatinde vücur sıcaklığının ölçülmesinden söz ediyordu. Termojenik bir etkisi olduğu için vücut sıcaklığı normalin üzerinde olması gerekiyor. Doz arttırımı için vücut sıcaklığının yükselmediği bu zamanların en iyi zaman olduğunu okumuştum.

lord_aragorn bunu beğendi.
  11. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    ola bilir ama son 2 gündür almıyorum sadece amino asit içiyorum pazartesinden beri ama yeniden başlayın ca dediğinizi bir denerim

12. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba dostum;

Belçika ürünü olarak temin ettiğin Efedrin in etkileri tam olarak bizim Efedrin Arsan ile aynımı acaba merak ettim. Birde nereden temin ediyorsun ? Eğer özel değilse mesaj atabilirmisin banada, çünkü Türkiyede şu an Efedrin bulabilmek çok zorlaştı.

13. lord_aragorn

lord_aragorn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Sivas
    etkin madde aynı efedrin hcl gayette güzel 2 hafta kullandım 3 kilom gitti haftaya pazartesi geri başlıyorum 2 hafta kullanıp 2 hafta kullanmıyorum

14. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    özel mesaj attım.

Sayfayı Paylaş