Dynamic koşu bandi

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve topsecret24 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Formunu korumak,zayıflamak için çok ideal bir koşu bandı.
    Kullandığım sürece 16 kg verdim ve artık kilom sabitlendi, benim gibi artık yeter ! diyip bişeyler yapmak isteyen birine vermek istıyorum.Koşu bandı tartan zemın oldugundan herhangı bir ağrı,yaralanmaya sebep olmuyor.Koşu bandımda o olsun bu olsun dıye hiç bşuna düşünmeyın çunku sadece fıyatı tuzlu hale getırıyor( ben çok araştırıp aldım :) )
    Yağ ölçer çok doğru ölçüm yapmakta.
    Koşu bandında herhangi bir sorun yoktur,istanbuldan alıcı çıkarsa daha ıyı olur kurulu halde teslim edebilirim hemen denersınız.
    Hiç abartılı fiyat yazmayı dusunmedım net 500 TLye verecegım.Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.
    500 TL-------------500TL--------------------500TL-----------------------500TL------------------------500TL---------------------500TL--------

ÖZELLİKLERİ ŞÖYLE
    Motor Gücü Sürekli : 1,5 hpMotor Gücü Max. : 3,0 hp Hız : 16 km/saat
    Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, body fat
    Gösterge Tipi : LCD Back Light
    Program Sayısı : 18 adet hazır programı vardır. (6 hazır program x 3 seviyeli). Her programın kendi içerisinde 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet manuel programı vardır.
    Kişi Taşıma Kapasitesi : 110 kg.
    Cihazın Kurulu Ebatları : 140x70x140 cm.
    Cihazın Katlanmış Ebatları : 68x70x148 cm.
    Cihazın Ağırlığı : Net: 51 kg. Brüt: 57 kg.
    Yürüyüş Alanı : 40x120 cm.
    Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer.
    Tek Tuş Sistemi : 3,6,9,12 km

Cihazın Katlanma Özelliği : Katlanabilir. Tekerlekleri sayesinde rahat taşıma imkanı.
    Diğer Özellikler : Body Fat ile vücut yağ oranını ölçer.
    Zemin Türü : Tartan zemin, Cushion® decK

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerini eklerseniz hem satışınızı kolaştırır hemde alıcak arkadaşlar için iyi olur :) Hayırlı satışlar :D

topsecret24 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş