dynamic 360 benchpress

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve red_carpet tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar internetten bu ürünü sipariş ettim fakat max ağırlık kapasitesinden emin olamadım bu konuda bilgide vermemişler. benzer bir ürün için halter barı taşıyıcısının max 65 kg olarak belirtmişler bu üründe hemen hemen aynı materyal den. sizce 90 kg taşırmı bu ürün.kendimde 75 kg yim

Ekli Dosyalar:

2. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    profil kalınlık ölçüleri vede kurulu ağırlığı yazmıyor mu ?

3. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    profil kalınlık ölçüleri yazmıyor fakat kurulu ağırlığının 20 kg olduğunu az öncee öğrendim ve sipariş iptal yaptım. bu istasyon 382 tl ama sabit ağırlığı 65 kg bu sehpa ise 448 tl ve yaında 45 kg ağırlık seti hediye. 270 kg taşıma kapasiteli bir sehpa.ikisinin arasında kararsız kaldım açıkçası.fakat istasyonun ağırlığını elimdeki plakalar ile arttırabilirssem istasyonu tercih ederim

Ekli Dosyalar:

4. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    istasyon olayından pek anlamam, ama ilk siparişi iptal etmekle çok iyi yapmışın bence.. 20kg ağırlığındaysa, muhtemelen profil kalınlığıda 1.8cm yada 2cm falandır. ki buda baya dandik bir şey oluyor..

5. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bu tür aletlerle canınızı tehlikeye atarasınız.bench press yaparken kırılıp çöktüğünü düşünürseniz direk boynunuza düşürürsünüz barı. iyi yapmışsınız iptal etmekle. bar maximum 65 kg sa ne işe yararki. dambıl kaldır yerine :)

6. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    activa ac 672 de iyi bir seçenek gibi görünüyor,profil oldukça sağlam gibi,bar yuksekliği ayarlı ve profilin alt kısmı komple birbirine bağlı olduğu için dengeli olduğunu düşünüyorum ama üreticiden kaynaklı olsa gerek hiç bir sitede ürünün tek bir açıklaması yok.sadece fiyat yazıyor.fiyatı 387 tl

Ekli Dosyalar:

7. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    bence bu tür ürünleri, netten sipariş vererek değilde, showroom'una gidip. bizzat görüp, üzerinde tepindikten sonra alınmalı..

8. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ayni bu tip bir istasyon bende de var dynamic marka . yeni baslayanlar icin iyi ama daha sonra yetersiz kaliyor ve yine salona yaziliyosun .

9. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    activayı sipariş ettim 230 kg ye kadar taşıyormuş.profil guclendirilmiş celik vs vs imiş ama gelince görücez artık.umarım verdiğim paraya değer cunku cok daha ucuzları vardı bunu alana kadar.geldiğinde görücez artık.

10. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşaım reklam gibi olacak ama napalım ülkemizde bundan başka bize uygun sehpa satan ye rbulamadığımdan isim vereyim: pasifikspor
    google da aratırsan bulursun, 250kg taşıma kapasitesi bile veriyor sehpalarına, gerçekten sağlam sehpaları var adamlar ilgili
    hakan bey ile sık sık görüştüm almadan önce bıktırdım herhalde adamı
    eğer sorun olursa bana mesaj atabilirsin

11. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dunlop g 265 olarak tekrar değiştirdim siparişimi.bu sehpanında 270 kg taşıma kapasitesi varmış. + yanında 50 kg ağırlık hediyeli

12. hakanshark

hakanshark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm

kardes dunlop g 265 ten memnun musun

Sayfayı Paylaş