DYMATIZE Tonalin CLA 90 Softgel

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CAZGIN tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CAZGIN

CAZGIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar forumda arattım bulamadım bunu kullanan arkadaslar gayet basarılı oldugunu soyluyor forumdada kullanan varsa yorumlarınızı alalım ki insanlar bilgilensin.[​IMG]

2. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kullanıyorum. rahat bi 25 gün oldu başlayalı duzenlı spor ve asırı guzel bir diyetle beraber kullanıyorum. pantolon bedenım 42den 38 e düştü XXL giyerdim XL giyiyorum hersey buyuk gelmeye basladı haberınız olsun urun çok kalıtelı . duzenlı spor ve dıyetle mukemmel sonuc verıyor. Ciiddii anlamda söylüyorum. aşağıdaki linke göz atarsanız detaylı bılgı bulursunuz :

CLA tamam L-CARNITINE çık hayatımızdan | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

birde bu var :

L - Carnitine kullandım görüşlerim ve sırada CLA | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

3. CAZGIN

CAZGIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kullanım seklınız nedir ve nasıl bi diet yapıosunuz

4. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tamamen protein ağırlıklı bir diyet uyguluyorum . Yağ yok şeker yok tuz yok un nişasta yok. Sadece 3 ana öğünde cuzi miktarda karbonidrat alıyorum eri kalan tum yediklerim protein lif mineral ve vitamın . Kullanımı şu sekılde benım sabah 9 da 1 tane 9.30 - 9.40 kahvaltı öğlen 14.30 1 tane 15.00 öğle yemeği akşam 18.30 1 tane 19.00 akşam yemeği 20.00'da da salona gidiyorum 23.00 a kadar salonda oluyorum genelde 45 dakika kardiyo + hocamın verdiği agır olmayan ve benı gercekten sıkılaştıran guzel bı programla calısıyorum. 1 gun cardio + agırlık programı bir gun dınlenme yaptım. pazartesi programım degişiyor 1 gun cardiyo + agırlık 1 gun cardiyo olmak uzere 7 gunu de dolduracagım . yaşım 18 187cm boy 100 kg şu an ki ölçülerim. bakalım ilerde neler olacak 120 kilodan geldım bu gunlere inş. güzelce devam edicem.

Sayfayı Paylaş