Dymatize Nutrition Recoup

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kaanrlz tarafından 24 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan arkadaşlar varmıdır harika bir post workout ürünü gibi geliyor amerikadan getirticem ürünü bir kaç güne fiyatı biraz tuzlu 45 dolar 350 gramı kullanım basına 2 scoop gerekiyor buda 11 grama denk geliyor.

Facts

Serving Size:2 Scoops (11.5 grams)
    Servings per Container: 30
    [​IMG] Ingredients: Amount Per Serving % Daily Value* [​IMG] Vitamin C (as Ascorbic Acid) 60 mg 100% [​IMG] L-Glutamine 3 g
    [​IMG] Vitamin B2 (as Riboflavin) 2 mg 100% [​IMG] L-Leucine 4 g
    [​IMG] L-Valine 2 g
    [​IMG] L-Isoleucine 2 g
    [​IMG] Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl) 2 mg 100% [​IMG] Vitamin B1 (as Thiamin HCl) 2 mg 100% [​IMG] Vitamin B12 (as Methylcobalamin) 4 mcg 60% [​IMG] Citrulline Malate 1 g
    [​IMG] Vitamin B3 (as Niacin or Niacinamide) 20 mg 100% [​IMG] Vitamin B5 (as Pantothenic Acid) 9 mg 90% [​IMG] * Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
    ** Daily Value not established.

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisi olan yada önerebilecek olan yokmudur arkadaslar

3. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Ölü konu ama merak edenlerin işine yarar diye yazıyorum.

Ürün suyla kolay karışıyor ve uzun süre beklemesine rağmen çökme falan yapmıyor. Ben hep portakal aromalısını kullandım, gayet memnun kaldığım için başka bir aroma denemedim.

MT/BJJ antrenmanları sırasında 2 litre suyla karıştırdığım 2 kaşığı tüketiyorum. Antrenmanlar arka arkaya olduğu için 2.5 saat sürüyor neredeyse. Antrenman bitmeden karışım bitmiş oluyor. Eskiden çok bitkin çıkardım antrenmanlardan, 2 aydır bu ürünü kullanıyorum, bitkinlik biraz da olsa azaldı.

Ağırlık çalıştığım günlerde antrenman sonrası 2 kaşık ürünle, yarım ölçek Cytosport Monster Maize karıştırıp içiyorum. 15-20 dk sonra da ON Whey içiyorum.

Ürünün çok büyük bir fark yarattığını söyleyemem ama eskisine oranla gün içerisinde kendimi daha az bitkin hissediyorum. Kas kazancı konusunda yorum yapamıyorum, antrenmanlarım ona yönelik değil.

Fiyat/kalite açısından bakarsak bence gayet iyi bir ürün.

Sayfayı Paylaş