Dymatize Elite Fusion 7

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BMS tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Bu konu hakkında bir başlık olmadığını farkettim ve tartışılması için açıyorum..Bu ürünü yeni aldım ve gümrük sorunu olmazsa haftaya elimde olacak :) sizin bu ürün hakkında deneyimleriniz nasıl oldu?[​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:53 ----------

Son düzenleme: 7 Ocak 2011
  2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Supplementler Kategorisini Ne diye açmışlar
    Doğru yere başlık açalım lütfen

3. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Evet doğru söylüyorsun...bende yeni farkettim, bi yanlışlık olmuş...

4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    şu sıralar gümrük sorunu oluyor. bekleyelim görelim.

5. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Ayın 4'ünde kargolanmıştı bugün elime geçti :D hiçbir sorun yok...

6. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Yaklaşık 2 aydır ürünü kullanıyorum.Deneyimlerimi paylaşmak isterim: Öncelikle tadı mükemmel ama yağsız sütün içine 2 tane buzla birlikte atarsanız,2.ye kimse hayır demez :D Kullanımına gelince sabah kalkınca yada spordan sonra içilmesini kesinlikle tavsiye ederim. Yaklaşık 2 saat vücudunuzda kaldığını hissedebilirsiniz. En azından benim için :) Ben günde sadece 1 servis alıyorum ve sabah kahvaltıdan 30 dk önce yani uyanır uyanmaz :) İçerisindeki 5.3 gr BCAA ve 4 gr glutamine yeterli düzeyde bu ürünü Optimum Whey ile kullanmak en iyi kombinasyon olur diye düşünüyorum :D

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yaklaşık 40 gündür kullanıyorum

kahvaltıdan 2 saat sonra, öğle yemeğinden 2 saat önce: yarım litre yağsız süte 1 ölçek dymatize fusion + 5gr creatine + 5 gr glutamine ekliyorum. toplam 48 gr protein.
    günlük normal ihtiyacın yarısından fazlası.

gerçek bir meal replacement. ara öğün olarak mükemmel. ve arkadaşın dediği gibi 2 saat vücudunuzda kaldığını hissedebiliyorsunuz. yazın sıcak günlerde muzla ya da çilekle güzel bir shake yapıp, üzerine buz eklediğinizde tadı çok daha güzel gelecektir. hem vitamin hem protein deposu.

kutu bitiyor ve bittiğine en çok üzüldüğüm supplement bu oldu desem yeridir. zira TRde bulamıyorum bunu...

8. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bence kompleks protein ürünleri arasında en verimli içeriğe sahip ürün.. CLA'sından tutun normal süt ve izole süt proteini ve Yumurta Albumin ve BCAA dahil süper bir içeriği var.. Karbonhidrat oranı Syntha 6, Combat ve Gaspari'den az. Lif te mevcut.. Bana bir ürün hazırla deseler bu şekilde bir ürün hazırlardım :) Gerçekten severek ve isteyerek kullanıyorum yağ yakım sürecinde bile çok verim aldım.

Arkadaslar tadını öve öve bitirememişler hepsinin altına imzamı atarım tad konusunda fazla söze gerek yok :)

9. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar ben bu ürünü hydrobuilder ile kullanmayı düsünüyorum uygun mudur ?

Sayfayı Paylaş