dyma-burn extreme ve formula 7 bir arada kullanımı??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ozzksk tarafından 18 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozzksk

ozzksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.ben 22 yaşında 1.75 boyunda 117 kiloyum 3 aydır spor yapıyorum yaklaşık olarak 8-10 kilo verdim hiçbir ilaç takviyesi almadan.şimdi formula 7 kullanıyorum ve dyma burn extreme efedrin alıyorum.bu iki ilacı nasıl kombine olarak kullanabilirim.çünkü iki ilaçta kahvaltıdan yarım saat önce içilmesi gerekiyor.ikisini aynı anda almanın yan etkisi olur mu.haftanın beş günü spor yapıyorum.her gün en az 3.5-4 km yürüyüş yapıyorum.bunun içinde 500 600 metrede koşuyorum.bu iki ilaç için en ideal kullanım şekli nasıl olmalıdır yardım ederseniz sevinirim.yanlış bi şey yapmak istemiyorum.bu ilaçları içerken nasıl bir fitness programı yapabilirim.

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    bu takviyelere neden başvurdunuz acab zaten 3 ayda 8-10 kilo vermişssiniz iyi bir rakam değil mi ?

3. ozzksk

ozzksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sporu bıraktığımda 3-4 kilosunu geri aldım. kilo verme sürecini biraz daha hızlandırmak istiyorum. Bu iki ilacı nasıl kombine kullanıcağımı bilmiyorum. Araştırma yaptım fakat bişi bulamadım.

4. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    iki üründe yemeklerden önce alınıyor formula 7 nin içeriğini bilmiyorum fakat dyma burn içeriğindeki maddelerden var mı acaba o önemli ? mesela ikisinde de l-carnitin var mı varsa kaç gram ve bunlar l-carnitin'in günlük dozaj miktarını geçiyor mu ? l-carnitin örnek tabii ki. bunlara bakmalısın. sana tavsiyem ürünleri kombine olarak kullanma tek tek kullan ki. hangisi daha çok işe yarıyor rahatça görebilesin.

5. ozzksk

ozzksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben baktım günlük dozajı aşmıyor ortak olan zaten l-carnitane zencefil kökü bir de crom var.formula 7 zararı olmadığı için bırakmak istemiyorum. sadece sabahları aç karnına içerken ikisi çakışıyor.acaba dyma burnü sadece idmandan sonra alsam bir fayda görür müyüm?bir an önce kurtulmam lazım kilolarımdan :D:D genellikle idmanda sadece 45 dakika kardiyo yapıyorum kilo vermeyi hızlandıracak başka hareketler biliyor musunuz? gün içinde spora sadece 1 saat ayırabiliyorum.

6. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    formula 7 denen takviyeyi ilk defa senden duydum ve çevremde ilk kullanan da sensin bakalım bi işe yarıyor mu görelim ? dyma burn'u tavsiye edildiği gibi kullan bence . 1 saatlik antrenmanında da 45 dakika full fardiyo yapacağına aralarına mekik şınav hareketleri serpiştirebilirsin setler halinde.herşeyin başının diet olduğunu aklından çıkarma ama

7. ozzksk

ozzksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dyma burn sabah aç karnına ve idmandan sonra alıyorum spor yapmadığım günlerde bu ilacı kullanayım mı ? kullanırsam idmandan sonraki içtiğim ilacı ne zaman içeyim ?

Sayfayı Paylaş