Duzensiz bir 7 ay...Biliyorum bıktınız ama..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cmo tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cmo

cmo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BİLİYORUM KI BIKTINIZ BU TUR MESAJLARDAN GUNDE 150 KISI YAZIYOR AYNILARINI AMA GERCEKTEN YARDIMINIZ GEREKIYOR DIYE YAZDIM BUNLARI, SIZ DE HAKLISINIZ :)

Bodybuilding'e gecen senejki bir havuz partisi sonrası basladım :p Gayet acık sozlu konusuyorum, vucudum uzaylı gibiydi, belim kalın, gogus kafesim cok ince v.s..

Buyuk bir hırsla, 20kglık olimpik barın altına gectim, agırlık takmadan :) Oyle basladım ve simdi su diger 10kglık barlara 17.5 17.5 takarak calısıyorum 4x12...

Goguslerimde gozle gorulur bir degisme var fakat malesef duzenli gidemiyorum fitness'a... Yatılı okuyorum ve okulun fitnessından yararlanıyorum bildiginiz gibi 2008-09 yılı cok tatil iceriyor kurban bayramı seker bayramı somestr derken...

Fakat bir degisiklik daha gozume carptı :) Eylul ayının ortasında tam 70.00 olan kilom, dunki rakama baktıgımda 11 kilo artarak 81 olmus... Kesinlikle bir kilo aldırıcı kullanmadım, vucudumda zaten cok yag yoktu ve bildigim kadarıyla kas, yagdan daha agır bir madde... Boyum da uzuyor zaten, Eylulde 1.80dim simdi 1.84... Yasım 15, Ocak 94 dogumluyum...

Sag pazumu olctum, 35 cm su an... Gogus veya belimi v.s olcemedim evde olcecek bir malzemem yok, kolumu da bildiginiz iplikle olctum, isaretledim sonra da cetvelde baktım iste..

Bench Presste maximalim 59. Eylul ayında 42ydi :p

Bunların yanısıra biceps karın sırt kanat da calısıyorum... Yani yine Eylul ayında, hatırlıyorum, 6 kglık bir dumbella 15 tane yapardım biterdim, simdi durmadan 50 yapabiliyorum, dedigim gibi gozle gorulur degisiklikler oluyor... Sınav ise maximum 35 tane cekebiliyorum, mekik durmadan 250 yapabiliyorum o gun daha fazla da yapardım ama zamanım yoktu ve sıkılmıstım :)

Problemim su : Gogus kaslarım garip bir sekle sahip, cizgileri cıkaramaıyorum aynı sey kollarımda da gecerli, cizgiler belli olmuyor, mide bolgemde 2 baklavam var ve hemen altında 2 tane daha var kucuk kucuk. Ama alt karnımda gorunmuyor, plank egzersizine baslayacagım, kısa bir süre de aminoasit kullandım GNC'den, 3000lik.. 2 hatfa civarı...

Gunde 5 kere gidiyorum fitnessa bilginiz olsun, ne gibi hareketlerle vucudumu ADAM GİBİ bir sekle sokabilirim? Barfiks eklemeli miyim? Cok tesekkurler :)

Sayfayı Paylaş