Duyduğunuz sakatlanmalarda yapılan hatalar ...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve dextermorgen tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    Bugünlerde özellikle spor salonlarında yaşanan kalp krizi ve sakatlanma tarzı haberler attı. Bu motivasyonumuzu kırsada kesinle ders çıkarmak gerekir. Konuyu başta ben bilgi edinmek için açtım. Kardeşlerim yorumlar bizzat başınızdan geçen veya kesinlikle emin oldugunuz yakın çevrenizden olaylar şeklinde olursa çok iyi olur.
    Ben başlamış olayım mesela Dips hareketini yaparken çok fazla sakatlanan oldu. Nedeni yeterince ısınmamak. Çünkü dips birçok kası etkileyen yapılması da zor bir harekettir. Çözümü yapmadan önce yeterince ısınmak ve (bence) kesinlikle programdaki en son hareket olmalı.
    Diğer bir örnek de yağ yakıcıların fazla kullanılarak kalbi çok fazla zorlaması...

Mustimusti bunu beğendi.
  2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bende de barbell lying triceps extension hareketini yaparken sağ dirseğimde bir sancı oluyor benden mi kaynaklı bilmiyorum :D

3. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Konu fazla kullanim olunca basi nox lar cekiyor bence. Bildiginiz uzere her performans arttirici herkese ayni etkiyi gostermiyor. Bana etki etmedi diyip 3-4olcek nox icmek sagligimizla rus ruleti oynamaktan farksiz.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

dextermorgen bunu beğendi.
  4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    pullover yaparken omzunu çıkaran koşu bandında ayağını burkup kafasını çarpan :D benchte yardımcısı amatör olunca omzunu çıkaran ağırlığın altında kalan çok var yav :D

5. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Sağlığımız herşeyin önünde bu bir hobi bir spor musabikler dışındakiler icin beslenme zntremsn abartmadan yavas yavaş emin adimlarla gitmek lazım Sağlıklı günler. .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dextermorgen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş