durup dururken ayrılmak :((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Yaklaşık 5-6 ay'dır tanıdıgım kız arkadaşım vardı.. Bigün Benden hoşlandıgını sevdiğini söyledi,ben ondan hoşlanmıyordum ama onu üzmemek için seviyormuş gibi yaptım onu sevdiğimi söledim sevgili olduk Falan derken iyice bağlandık :) günde 2 saat telefonda konuşuyoruz sevmiyordum ama ona gün geçtikcce daha çok bağlandım da geçen gün ayrılmak istyorum dedi neden diyorum bi cevap veremiyo olmuyo falan diyo, iyi tamam öyle olsun dedim ayrıldık :) 1 gün sonra Geldi ben sensiz yapamıyorum dedi ve :) yine beraber olduk :) ama dün gece yine ayrılalım dedi yarın birgün yine barışalım dicek ,ama bi türlü neden söylemiyo bi türlü çözemedim Ama Beni sevdiğinden sonuna kadar eminim Sizce neden böyle yaptığını anlayabilen Varmı Ya :/

2. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    İkinizde 15-16 yaşındaysanız normal = )

iris bunu beğendi.
  3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Yanına git düzgünce deki ; Ne yapmak istediğini halen çözemedim.Şimdi bana ne yapmak istediğini söylermisin filan de bence :D

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    herangi bir problemi varmı felan öğren belki bir ailevi problemden dolayı oluyordur...veya senin yaptığın bazı şeyleri kendi kurallarına göre aykırı görüyordur...bence yapman gereken tek şey sadece konuşmak onla konuş yüz yüze...

5. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    Gerçek şu unutamadığı bir eski sevgilisi var. o aklına geldikçe onu unutmak için sana yaklaşıyor ve seni cepte tutuyor.

6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    seninle oynuyor bu kadar basit, kız senden ayrılıyor geri geliyor sen kabul ediyorsun yani kız rahat :)

7. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kız senden ayrıldı, sonra tekrar birleşmek istedi ve sen de dünden razı gibi kabul ettin :) sonra kız bunu gördü ve kendince bir cesaret buldu, seni hep yanında bildi. yani ne zaman çıkmak isterse hop, bi telefon: "sensiz yapamıyorum...", sonra ne zaman işine gelmedi hop: "en iyisi arkadaş kalmak..." kusura bakma ama hayat böyle, neylersin :) bu da benim düşüncem, başka bir sorun varsa bilemem

Berkthagar bunu beğendi.
  8. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilişkiniz ciddiyetini kaybetmiş kardesım ha yanlış anlama laf sölemek bıze dusmez işin iç yüzünü senin kadar bilemeyiz ama benden sana bi kardes bi arkadas tavsiyesi tavrını koy bakalım bu seer ne sonuç alcaksın umarım hersey gönlünce olur saygılar

9. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    A)kız ne istediğini bilmiyor.otokonrol ve mantık pek yok,en ufak duygusal değişiminde önemli kararlar alıyor.
    B)seni kontrolü altına aldığını hissetmiş ki en ufak duygusal dalgalanmalarında ayrılalım barışalım diyerek prensesçilik oynuyor.Bu durumda sen kızın kölesi moduna geçiyorsun.
    C)Hepsi birden.

C şıkkını işaretliyorum örtmenim.

10. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    B u yaşlar da gayet normal şeyler ayrılıp barısmaya devam edin belli bir süre sonra ikiniz de sıkılıp başka yollara gidiceksiniz çok fazla takılmayın bana kalırsa bunlara..

İyi çalışmalar dilerim.

11. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum sana tek bir şey diyeceğim ve bana güven bu tip şeyler başıma çok geldi bu arada yaşın bence 15-16 felan 17 yoktur bilem her neyse sana diyeceğim şey SEN SEN OL SAKIN KİMSEYE DUYGULARINI VE CEBİNİ SÖMÜRTTÜRME BU KIZ RAHAT ARKADAŞLARIMINDA DEDİĞİ GİBİ SENİ OYNATIYOR DİREKT AYRIL VE SAKIN ASLA BİR KIZA KENDİNE YOL VERDİRTME DİREK SEN YOL VER TMM MI BANA GÜVENMELİSİN..

12. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Yorumlar içimi Karartsada ilgilendiğiniz için Sağolun :)...

Yaşımı soran çok olmuş Yaşım 17 :) Ya Bilmiyorum olay Çok başka noktalara Yöneliyo :S Kız benimle beraber kalmak istiyo Sende Kalabilirmiyim Dedi , Bende Şaka falan diyo sandım tamam dedim gerçekden ciddiymiş ya :) napıyım bu arada kız 19 yaşında Ailesiyle çok sorun yaşıyo evde çok huzursuz ondan bnde kalmak istiyo ne yapmalıyım :/

13. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    iş ciddiyete binmiş desene :) şu an ben bu işte hayır mı var şer mi göremedim, o yüzden birşey demeyeyim ama biraz ciddiyetini, tavrını ortaya koy, senle oynamasına izin verme ya, bu kadar basit... Bundan sonra niyetine göre 2 ihtimal çıkar: Eğer iyi niyetliyse, ilerde hatasını anlar ve ilişkiniz daha sağlıklı bir biçimde devam eder; yok kötü niyetliyse, seninle daha oynayamayacağını anlar ve yol alıp gider, zaten o zaman da seni hiç sevmemiş olur... kolay gelsin

Sayfayı Paylaş