Duruş bozukluğu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve b0zkurtt50 tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. b0zkurtt50

b0zkurtt50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler ben bi aptallık yapıp 6. sınıfta kendi kendime, bilinçsizce kas çalışmaya başladım bikaç yıl çalıştım ve başarılı bir vücudum var sayılır. şu an 17 yaşındayım ve gelişmem durmadı sanırım. şu aralar farkettim. bende duruş bozukluğu var : boynum ilerde, hafif kamburluk , lordoz diye tabir edilen bel çukurluğu var . ve omuzlarım da olması gereken yerden önde duruyor bu durum dar görünmelerine de sebep oluyor ve omuzlarım düşük görünüyor . bir yardımcı olsanız abiler

Deveye sormuşlar neren eğri diye, nerem doğru ki demiş :)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    arka omuz, sırt ve karın çalışmalarına ağırlık vermelisin. bunun yanında postürünü düzeltene kadar ön omuz ve göğüs çalışmalarını bir miktar azaltmalısın. bu şekilde dengeyi sağlayabilirsin.

günlük yaşantında da sürekli dik durman gerek. aklın sürekli duruşunda olmalı. gece yatarken yüzüstü değil sırt üstü yatmalısın.

3. b0zkurtt50

b0zkurtt50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler

4. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar sizce bende kamburmuşum gibi bi görüntü varmı ? ben bakınca sanki kamburmuşum gibi görüyorum :(

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş