Durmak yok küre devam :)

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bozkurt0025 tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. bozkurt0025

bozkurt0025 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar biliyorum hepiniz içinizden bu adam kafayı yemiş diyeceksiniz evet yedim :) sonunda sıyırdım balataları :) açtığım konulardan şuana kadar nasıl bir kür yaptığımı biliyosunuz şimdi kürümü uzatmaya ve dahada büyütmeye karar verdim...

Hergün 20 mg dianabol-50 mg proviron -haftada 400 boldenon 400 testo trenbolon enantat

Beslenmem de Hergün 8 yumurta-500 gram tavuk-2,3 ölçek protein tozu-5 aminoasit 3050 Saatlerini yazmıyorum çok uzun sürer diye :)

Aşşağı yukarı ortalama 200 küsur protein almış olucam...

Ayrıyeten günde 1 multivitamin 1 tanede balıkyağı alıyorum...

Yaptığım yanlışmı doğrumu bilmiyorum ama başladım bi kere :)

Saygısız olmadıktan ve bilmişlik taslamadıktan sonra bütün eleştirilere açığım,zaten onun için yazdım buraya...Forumdaki değerli hocalarımın ve büyüklerimin yorumlarını bekliyorum :) bench_O

Şuanki ölçülerim

Boy 183
    Kg 88
    Kol 43
    Yağ oranı % 23-24

---------- Post added at 03:00 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

Kolum 43 tü şimdi ölçtüm 44 olmuş ya önceden yanlış ölçtüm yada dianabol çok çabuk etki gösterdi :) birde sormak istediğim şu dianabolü boşunamı kullanıyorum kafam çok karıştı su tuttuğu için kür bittiğinde hiç bir etkisi kalmıyormuş doğrumu acaba?

---------- Post added at 03:17 ---------- Previous post was at 03:00 ----------

çok uzatıyorum ama bunuda sormadan geçemicem kullanmamı önerdiğiniz başka bişey varmı vitamin vs olabilir...özellikle danny boy dan yorum istiyorum :)

2. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranı bu kadar yüksekken evet bodenon. dianabol ve enantat almak saçmalıktan başka bişey değil kusura bakma... çok daha yağlanacaksın... yağ oranı bu kadar yüksekken kür yapmak zaten ayrı bir mantıksızlık... artık herkezi kendi insafına bırakıyorum lütfen vazgeçin kür işinden...

bozkurt0025, deathlifter ve santor bunu beğendi.
  3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    123
    %12 yağ oranına kadar standart, herkesin bildiği yöntemler ile kilo veriliyor. Hiç bir sert, kompleks, yorucu sisteme gerek yok. Kalorilerini hesapla, ihtiyacından az ye. Tıkır tıkır gidiyor. İyice vücuttan yağı atıp sonra bulk yapıp yine büyürsün.

Kür senin için çok erken. %24 yağ oranıyla kür mü yapılır? Kolum 44 diye yazıyorsun ama o kol yağdan dolayı 44. Temiz 12kg fazla yağın var. Onu atınca ne kadar kalacaksın bir tahmin et. Daha belli bir kütle oluşmamış, yağ oranından belli ki beslenme-diyet işleri hala yoluna girmemiş, bu noktada nasıl kür yapıp verim alınacak?

Bak cocuna gözümüzün önünde küre girdi, güzel beslendi, sert çalıştı, yaptığı herşeyi paylaştı; üye fotoğrafları forumunda da herkesin beğenisini ve saygısını topluyor. Ama kendisi bile diyor mesajlarında, bence ben bile erken girdim küre diye.

cocuna, deathlifter ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    define olmak istiyosan dianbol ve boldenonu çıkarıp masteron ekleyebilirsin

cocuna ve bozkurt0025 bunu beğendi.
  5. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler %12 yağ oranı küre başlamak için ideal mi sizce?Yeri değil ama konu burada konuşuldu madem cevap almak isterim.

6. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    123
    O tamamen kişinin tecrübesine ve hedeflerine bağlı. Ama %14 altı rakamlarda birisi için bence daha anlamlı olur.

cocuna bunu beğendi.
  7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    multivitamin ne kullanıyosun ? b12 b6 de almalısın. nezamandır kürdesin nekadar uzattın bilmiyorum ama 1 vitamin kesmez bence

cocuna bunu beğendi.
  8. bozkurt0025

bozkurt0025 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Extravaganza mesajın başında yazdıklarım dikkatini çekmedi sanırım,kafayı yedim dedim zaten,12 kg yağ da 3 cm oynar,öyle abes bi yağlanmamda yok vücudumun fotoğraflarını çekip koyucam kür bitiminde bunu sizde görceksiniz...amacım cocunayla yarışmak veya birilerinin takdirini toplamak değil,sadece bütün dengem altüst olmuşken dianabol ile belki psikolojim düzelir dedim...diğer arkadaşlarada önerileri için teşekkür ederim...

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

ayrıca define olmak gibi bi amacımda yok şuan,önümüz kış yaz bitti zaten,vede yağ oranım küre başladığımda böyle değildi 45 gündür kürdeyim ben...arkadaşlar sırf yorum yapmış olmak ve laf sokmak amacıyla yorum yapmazlarsa sevinirim...insanları doğru söylemekten alıkoyar bu davranışınız,ben yaptığım bişeyi anlattım hata olabilir yanlış olabilir ama bunu uygun bir üslupla insanları itmeden kırmadan izah etmek gerekir...o yüzden özellikle danny boy dan yorum istedim...forumdada yorum yapmayı bilen 0 ve onun gibi bi kaç değerli hocamız abimizden başka kimsede yok,zaten bu sporu hakkıyla yapmış yapmaya devam eden adamlar kendini belli ediyor edebinden...amacım tartışmak falan değil,kalp kırdıysam özür dilerim...konuyuda kilitleyebilirsiniz...

eludem, Ekin0x ve selim4141 bunu beğendi.
  9. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    658
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    bozkurt0025 bu işi kafasına koymuş. Bence ''yapma,etme'' demek yerine bundan sonrasına yardımcı olmak gerekir.

Şu durumda bilgili arkadaşlar 24% yağ oranıyla yukarıda bahsedilen ürünler kullanıldığında ne gibi sonuçlar ortaya çıkacağını yazarsa hem onun açısından hem de forumda bilgi kaynağı olması açısından daha faydalı olacaktır.

Böylece kendi kafasında tartıp + larına ve - lerine karar verebilir

Saygılar..

eludem, bozkurt0025 ve selim4141 bunu beğendi.
  10. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş önceden zaten kür yapmış galiba, onun için mantıklı olanda yeni kürüne yorum yapmak. yanlız şöyle bir durum var o boy ve kiloda %24 yağ olanı olan bir adamın kolu 43 cmde olsa sen o yağ oranın %14 ler eçektiğinde elinde 38-39 cm kol kalır.birde millet takmış kafaya su tutma yani arkadaşım tamam kolun su toplayınca şişip büyüyor ama neylemişim öyle kolu ben.forumda bende daha bilgililer yol gösterecektir ama bence şu deca dianabol gibi su balonu yapan ürünlerden vazgeçin artık

cocuna ve bozkurt0025 bunu beğendi.
  11. bozkurt0025

bozkurt0025 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Duratec Allah razı olsun valla duygularıma tercüman oldun...ben zaten bu konuda cehaletimi kabul ediyorum,kimseye üstünlük taslayacak pozisyonda değilim...üslubuyla yapılan bütün eleştiri ve önerilere açığım...sergio 38 e düşeceğimi sanmıyorum,maksimum düşüşüm 40-41 olur,önümüz kış olduğu içinde bir anda yağ yakımı yapmayacağım,zamanla yağ yakımı yapacağım için yani 6 aylık uzun bi süreç var önümüzde önümüzdeki yaz başına hedefim düşük yağ oranı 43-44 cm kol :) inşaAllah diyelim tabi :)

selim4141 bunu beğendi.
  12. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam bozkurt0025,

daha önce ne tür kürler yaptın bilmiyorum ( takip etmedim ). Gelecek kürün için de zaten pek bir önemi yok.
    Aslında boyuna göre kilon fazla değil ama bir VG ci için yağ oranın yüksek.
    Bu nedenle ilk etapta beslenmeni ayarlaman gerek.
    Kilo başına en az 3 gram protein almanı öneririm, yani 90 kilo için en az 270 gram.
    Bunu en kolay şekilde tavuk (et, balık) miktarını atrtırarak yapabilrsin.
    Kilo başına 2 gram karbonhidrat (kompleks) alsan protein ile birlikte yaklaşık 1800 kalori yapar. Bunun üzerine 50 gram yağ eklesen böylece yaklaşık 2250 kalori olur.
    Ne iş yaptığını bilmiyorum, nasıl antrenman yaptığını bilmiyorum. Bu nedenle ne kadar kaloriye ihtiyacın olduğunu kesin olarak söyleyemeyeceğim. Ama 90 kilo birisi bu kalori miktarında spor ile birlikte yağ yakabilir. Antrenmanlarına kardio eklemeni öneririm.

Gelelim kür:
    Ben olsam bu kürde amacım kilomu korumak ama yağ oranını düşürmek olurdu.
    Bu nedenle bu ilaçların hepsini aynı anda almazdım. Şöyle yapardım: Kür başından sonuna kadar 400-500 mg Testo enenthat ve her gün 20mg Diannabol ( 4 hafta boyunca), daha sonra 400 boldenone eklerdim.
    Birde proviron artık VG de kullanılmıyor. Herhalde östrojen reseptör bloker olarak kullanmayı düşünüyorsun.
    Aslında senin bu küründe 100-150 mg Çinko yeterli olur. Ama garintiye alayım dersen o zaman Tamoxifen tavsiye ederim günde 20mg yeterli olur.
    Anlamadığım bir şey var belki yazılım hatası ama Testo Tren Enenthat yazmış sın. Yani elinde Tren Enenthat mı var? Yoksa ikisi bir arada olan bir ilaç mı? Eğer ikisi bir arada ise oranlar nasıl yani ne kadar Testo ne kadar Tren?
    Eğer ikisi bir arada ise 8 hafata dan fazla almanı tavsiye etmem. Çünkü Tren 8 hafta yeter.
    Kürün ne kadar sürecek?

Selamlar
    C Vitamini ve Magnesium+Calcium almanı tavsiye ederim. Magnesium protein sintezinde büyük rol oynuyor.

bozkurt0025 bunu beğendi.
  13. bozkurt0025

bozkurt0025 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    el diablo önerilerini dikkate alacağım,niyetimde o yönde daha fazla yağlanmadan hacim almak :) trenabol enanthat yani tek bir ilaç...provironu hem sert tutması hemde kaliteli testesteron üretimini arrtırdığı için kullanıyorum yani bir nevi anti östrojen olarak ta düşünebiliriz...protein miktarını çok fazla arttıramıyorum biraz maddi açıdan sıkışığım ama dediğini dinleyip zorlıcam kendimi haklısın çünkü...karbonhidrat oranını zaten elimden geldiğince düşük tutmaya çalışıyorum ama acıktığımdada yemezsem başım dönüyor :)

14. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Tekrar Selam Bozkurt0025,

evet maddi durum hepimizi engelliyor, ne yazık ki. Bu spor çok pahalı bir spor. Ne kadar para harcarsak o kadar iyi oluyoruz.
    Proviron diğer ilaçların etkisini azaltıyor ve anti östrojen etkisi çok zayıf. Proviron testo sevyesini yükseltmiyor. Sperm kalitesini artırıyor.
    Ben kesinlikle Provironu önermiyorum. Zararlı olduğu için değil. Paramı buna harcamak istemem ve vücuduma gereksiz bir ilaç daha sokmam. 1990 ların ortasında bende kullanıyordum çünkü senin dediğin gibi biliniyordu. Ama doğru bildiğimiz de bazen değişiyor :)
    Eğer tek bir ilaç ise zaten alacağın oranlarda fazla bir östrojen sorunun olmayacakır.
    Ama Treni 8 hafatadan fazla kullanmanı tavsiye etmem. Ama tabiki bu benim görüşüm.
    Selamlar
    Ama tabi sen bilirsin.

15. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece şu kadar diyeyim küre yardımcı olan arkadaşlara bu sözüm... acaba bu arkadaşlar yağ oranı fazla oldukça aromatizasyonun fazla olduğunu vücudun kür esnasında çok daha fazla yağ ve su tutacağını biliyorlar mı bunu gerçekten merak ediyorum... ayrıca gyno olma ihtimalinin diğer arkadaşlara göre fazla olduğunun.... ? kür yapacak adamın yağ oranı %15 %18 civarı olmalıdır... ayrıca kür etkisiyle zaten yağlı olan iç organların daha da yağlanarak ve sus tutarak büyük risk arzettiğini... ? Neyse arkadaşlar yapan yapsın zaten uyaran da gitti... saygılarımla...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

kürde neden sürekli dianabol önermem çünkü adamın yağ oranı fazla dianabol gyno yu bir basamak daha arttıracak... neden enantat önermem su ve yağ tutacak zaten arimideks kullanacaksa neden dianabol alsın... bir de boldenon var... kendiside deca kadar olmasada su ve yağ tutar... genelde kürlerinde arimideks önerilir... ayrıca karaciğerde zaten okadar yağ oranın varsa yağlanma mevcut demektir... dianabolü süreklide kullanırsan ki uzun sürede çok kısa süre yüksek doz daha iyi bir seçenek olabilir karaciğeri daha çok yoracaktır... sonuç??? vs vs vs... hep aynı şeyler vesselam...;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:36 ----------

dianabolde alacağın ölçüye güvenme çok çoğu su ve yağ olacak... bari yağ oranın fazla bari tbol alsaydın... yanında da arimideks alırdın kuru giderdin en azından...

martymfly bunu beğendi.
  16. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Cocuna,

Ben ilk sefer senden bir kür başlangıcı için böyle bir sınırlama ( %15-18 yağ oranı) duyuyorum. Bu demek değil ki senin söylediğin yanlış. 1995 ten beri steroidler hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum ( yabancı siteler dahil ) ve bu zaman içerisinde bir kaç kür yaptım.
    Şişman insanların gyno olma ihtimalinin daha fazla olduğunu yazmış sın. Vücut taki yağ oranını ve alınan steroidlerin östrojene çevrilme ile ilgili mekanızmayı nasıl açıklıyorsun?
    Bir yerde bununla ilgili bir bilimsel araştırma veya yazılı bir makale, her hangi bir kayank verebilir misin?
    Kimin ne kadar miktar steroid ile jinekomasti olacağı tamamen genetik. Benim yağ oranım %10 civarında ama bende 250mg Testo ve 200 mg Deca ile jinekomasti başlıyor.
    Biliyoruz ki Testesteron sadece kas yapmıyor yağ da yakıyor ( dolaylı yollardan da olsa).
    Çoğu steroidler Testesteron türevidir. Her aldığımız steroid ile Testo sevyesini artırmaya çalışıyoruz. Artırdığımız testo sevyesi sayesinde vücudumuzun kas oranı çıkıyor ve yağ oranı azalıyor.

Birde bozkurt0025 zaten bu ilaçları almış. Kullanmaya da kararlı yazdığı gibi. Burada amaç ona bu ilaçları en iyi şekilde nasıl alabileceği ile ilgili görüşlerimzi bildirmek.

Selamlar

bozkurt0025 ve martymfly bunu beğendi.
  17. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle 250 testo ve 200 decada sorun vücuttaki testoyu büyük miktarda decanını sıfırlayacağını düşünrsek muhtemelen decanın prolaktin etkisinden kaynaklanabileceği görüşündeyim bu birincisi... her aldığımız steroid testesteron miktarını arttırmaz maalesef böyle bir görüş mümkün değildir... farklı mekanizmalarda özellikle anabolikler kas protein mekanızmasını farklı reseptörlere bağlanarak etkilerler... genetik faktörler önemldiir bu doğru ama risk üzerine risk almaya siz ne dersiniz ben bilmem... yüksek yağ oranındada diyetler yapılır ama kusura bakmayında boldenon enantat dianabol girilmez... primo-testo prop-tbol girersin.... farelerle ilgili bol bol deney var estrodial seviyesi ile body fat arasındaki ilişkiyi açıklayan... deca ve trenli kürler hariçte büyük ölçüde gynoya testonun neden olduğunu düşünürsek, yağ oranını düşürmek ve enantat kürü yapmak çok daha mantıklıydı... Neyse dediğim gibi ben söleeyceğimi ve bildikllerimi paylaşmaya çalıştım... saolsun birçok arkadaşımda dianabollü enantatlı bu kürü %24 yağ oranına sahip arkadaşıma önerdiler... ben birdaha bu konuya yazı yazmayacağım. Umarım sorunsuz bir kür olur... gyno belirtisinde femara ekle kürüne ve dianabolü kes olmama ihtimali yüksek ama yinede tetikte ol... Saygılarımla...

won_dutch bunu beğendi.
  18. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Cocuna,

bende bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum ama gözden kaçırdığın ufak ama önemli bir ayrıntı var: ben bu kürü önermedim. Evet, ben olsam bu kadar yüksek yağ oranında kısa esterli ilaçlar ve Efedrin, Troidhormonu gibi ilaçlar ile bir küre girerdim. Ama Bozkurt0025 imkanları kısıtlı ve elinde olanlar bunlar.Ben bu kürde Tamoxifen dışında hiç bir ilaç önermedim. Zaten bozkurt0025 bu ilaçları almaya karlı idi.
    Ama yinede şu fikre katılmıyorum: Dianabol veya Testo Enent. otomatikmen yağ yapar.
    Bu ilaçların bazı ilaçlara göre daha çok aromatize ( östrojene çevrilme ) olduğu doğru.Ama bu ilaçlar ile yağ yakımı mümkün değil demek doğru değil.
    Evet, her ilaç Testo sevyesini artırmıyor örnek: Primo, Oxandrolone...
    Ben şahsen sadece Dianabol ( başka imkanım yoktu) ve Efedrin ile 6 haftada 13 kilo verdim. Rejim esnasında elimde Propionat yok ise haftada bir 250mg Enenthate ile gayet iyi sonuçalr elde edebiliyorum.
    Burada hangi ilaçların bulk döneminde alınması gerek veya hangilerin definisyon döneminde alınması gerektiğini tartışmaya gerek yok. Bunu iyi biliyorum. Bunu seninde gayet iyi bildiğinden eminim.

Saygılar benden

Selamlar

19. whitetrash

whitetrash Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar,

Amacın ne diye sormıycam sonuçta hepimizin amacı mümkün olduğunca kaslı ve yağ oranı düşük estetik bir vücut.

Küründe dianabol'u çıkarıp, testo ve boldenona devam edebilirsin.Yanında arimidex ve en önemlisi düzgün bir diyetle, yağ oranını aşağı çekip kas miktarını arttırman mümkün.Yazılan yorumlar moralini bozmasın.Kürüne bu şekilde devam et.Fakat eğer diyet yapmadan saçma sapan besleniceksen istediğin ilacı kullan verim alamazsın.

Ayrıca kolay yağlanan veya kolay yağlanabilecek yapıda olan insanlarda alınan testonun daha kolay aromatize olduğuna çok kez bizzat şahit oldum.

bozkurt0025 ve cocuna bunu beğendi.
  20. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    Daha dün dannyle konuştum yorum yapma dinlemeyecekler dedi ama yine yazayım... çok merak ediyorum acaba hangi anabolik testo seviyesini arttıryor??? dianabol ucuz bir ilaç mı lütfen ya dianabol yerine tbol alınabilirdi.... enantat ya da uzun ester aromatize olan testolar zaten gerekli inhibitörler ile su ve yağ yapmaz... bunların ne olduğunuda biliyoruz... her anabolik androjenik yağ yakar zaten orda sorun yok... ama uzun esterli olan testo eğer yanında ei kullanmıyorsanız yağ ve su tutacaktır hele birde dbol varsa boldenon varsa koptuk gitti ki bu arkadaşın yağ oranı fazla... arkadaşın elindeki imkanlarla size bir kür yazayım... aynı parayla...

4 hafta 500 enantat 600 boldenon
    4 hafta 500 enantat 800 boldenon
    4 hafta 500 enantat 1000 boldenon her gün 35-40mg tbol...

her iki günde bir çeyrek arimideks hem gyno hemde yağ ve su tutumunu minimuma indirecektir haa arkadaş dedi ki ben kupkuru büyemek isterim ozamanda çeyrek femara alırdı 0 estrolu yağsız susuz yani minumum bir kür geçirirdi... çok uzatmaya gerek yok kür yağ oranına göre yanlış seçilmiş... aynı zamanda dianabol gyno ihtimalini arttıran bir oral steroid olduğundan ve yanında femara ya da arimideks konduğunda anlamı kalmadığından (esas amacı su tutumu ile kasları güçlendiren ve kas yapan) tbol hem yağ su tutmayan hem kan hücrelerini arttıran hem de daha define bir görüntü kazındırabilmesi açısından çok daha yararlıydı... ve sanıyorum fiyatı aynı ikisininde :) saygılarımla...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:40 ----------

sen birde tren kullanıp hiç testomu almıyorsun ? :( tren kullanıp cabaser kullanıyormusun? tren varken kürde dianabol olmaz genelde... :(((( ben testo enantat diye boşuna yormuşum kendimi...

ferdityson bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş