Dumbellimin 1'i 3kg biri 3.5kg sayilir

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Beni az cok tanidiniz 93 dogumluyum 20 agustos gibi spora basladim onceden bir gecmisim yok kurban bayraminda ara verdim sonra devam ettim (sadece 2 tane dumbbell ile)

Ben ilk bi dumbbell aldim sonra baska bir yerde 3kg sanarak bir dumbbel daha aldim ama biri digerinden daha agir hissediyorum yani ..

Dusuk agir olani sol koluma digerini sag koluma uyguluyorum.İlk basladigimda bir sorun gormuyordum esit gidiyordum ama Simdi sag kolumun daha cok gelistigini hissetmeye basladim (hatta spordan sonra sag kolumun şişliği sol kolumun şişliğinden daha sonra iniyor)

Simdi ne yapayim ?
    bunlara devam etmeyip 5kg mi alayim ?

Birde spordan sonra ortalama ne kadar sonra kolumun gunluk yasantimdaki halime doner yani benim bazen spordan sonra yarım saat şiş kaldıgı oluyor sag kolumun ozellikle bu bir saglik problemi mi ?

2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    iki kolu da 5 kg ile çalış. Bşka alternafin kalmamış. Fark aşırı değil zaten.
    Kolunun şiş kalması iyi, sorun değil. Kan, oksijen ve besin monomerlerinin kaslara hücem etmesinden kaynaklanıyor.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ağırlıkları tartmayıp sadece ağır hissettiğini mi söylüyorsun..!
    neden aynı kiloda ağırlıklar almayı denemiyorsun..bunun için vg bilmeye gerek var mı?

4. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    500 gram farkla (veya 3,5kg luk dumbella) sağ se sol kol arasında nasıl gözle görülebilir farklılıkta gelişme sağladın çok merak ediyorum.
    kan mevsimi.daha 15 yaşındasın.sen konu açmayı bırak.bu forumda tecrübeli üyelerinin yazılarını ve sitedeki makaleleri oku.koltuktu şuydu buydu evdeki aletleri rahat bırak.aile büyüğünden rica et sana doğum gününde ufak çaplı bir dumbell seti alsınlar.doğum günün uzaksa kurban bayramını bahane et.o da olmazsa yılbaşını bahane et.
    şişlikle kastettiğin kanın o bölgeye pompalanmasıdır(eğer çok uçuk farklı bir şişlik değilse!!).açma germe hareketi yaparsın antremandan sonra .

diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş